Televizyon

Müge Anlı’nın canlı yayınında cinayeti itiraf etti

Hakkındaki iddiaları yanıtlamak için Müge Anlı'nın programına gelen baba Arif Karakollu, oğlu Engin Karakollu'yu öldürdüğünü canlı yayında itiraf etti.

ATV’de yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programının canlı yayınında cinayet itirafı… Oğulları Engin Karakollu’yu aramak için Müge Anlı’nın programına başvuran ve eşi Arif Karakollu’dan şüphelenen Şaziment Karakollu, duyduğu itiraflarla sarsıldı.

CANLI YAYINDA KANI DONDURAN İTİRAF

Hakkındaki iddiaları yanıtlamak için Müge Anlı’nın programına gelen baba Arif Karakollu, oğlu Engin Karakollu’yu öldürdüğünü canlı yayında itiraf etti.

Eşi ve kızının stüdyonun dışına çıkarılmasını isteyen Arif Karakollu şunları söyledi:

“Her gün gelip beni tehdit ediyordu. Kendimi korumak için tüfeğim yatağımın altında yatıyordum. Onu döşünden tek kurşunla vurdum. Hemen öldü. Sonra onu mandıranın kenarına gömdüm. Toprağı 1 metre falan kazdım. Üzerini de samanlarla örttüm. Ben bunlardan önce size başvurup anlatacaktım ama onlar benden önce davrandı. Huzurlu uyuyamıyorum. Pişmanım ama mecbur kaldım.”

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu