Televizyon

Müge Anlı’nın Ceren Özdemir isyanı: Bunun neresi kader?

Müge Anlı, ATV’de yayınlanan programı Tatlı Sert’te geçen hafta Ordu’da canice katledilen Ceren Özdemir cinayeti ile ilgili dikkat çeken bir açıklama yaptı. Cinayetle ilgili tepkisini dile getiren Müge Anlı, “İstifa ediyorum diyen olmadı niye, bunun neresi kader?” diye sordu.

MÜGE ANLI’NIN CEREN ÖZDEMİR İSYANI

Geçen hafta Ordu’da vahşice katledilen balerin Ceren Özdemir Türkiye’nin gündeminde bomba gibi düştü. Ceren’in katili Özgür Arduç kısa sürede yakalanarak Van Cezaevine gönderildi. Günlerdir gündem olan Ceren Özdemir cinayeti ile ilgili bir tepkide Müge Anlı’dan geldi. Müge Anlı canlı yayında yaptığı açıklamada şunları söyledi;

“Ben bu olayın kader olduğuna inanmıyorum neden? Şimdi bir adam alıyorsun cezaevine atıyorsun. Şimdi bu adamın burada cezaevinde olması lazım demi. Sonra kapalı cezaevinden bu adamı alıyorsun açık cezaevine koyuyorsun ve bu adam açık cezaevinden kaçıyor. Sonra beğenmediğimiz çalışmıyor dediğiniz polis teşkilatı var ya ( ben demiyorum yani diyenlere söylüyorum) bu adamı yakalıyor tekrar cezaevine atıyor. Şimdi açık cezaevinden kaçan adamı ne yapmak gerekir demek ki kapalı cezaevine atmak gerekir. Hayır kardeşim bu adam tekrar açık cezaevine konuluyor ve bir daha kaçıyor. Ondan sonra gidiyor gariban bir kızı küçük bir çocuğu evinin kapısının önünde öldürüyor. Neresi kader bunun…Kader bu mu?

Yani şimdi burada açık cezaevinden kaçan adamı tekrar kaçabileceği bir ortama koyabilenler kimler? Allah ailesine sabırlar versinler. Ama böyle olmaz ki sen firar eden adamı niye tekrar dışarı çıkartıyorsun kardeşim. Bununla ilgilide birisi sorumluluğu alacak. Diyecek ki bunu ben yaptım. Kim sorumlu…

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu