Magazin

Müge Anlı’nın programına çıkmaya hazırlanan Songül Karlı’dan ilginç hamle

Şarkıcı ve sunucu Songül Karlı’nın üç yıl önce boşandığı Metin Yüncü’nün kendisini 20 milyon TL dolandırdığı iddiasıyla, suç duyurusunda bulunduğu öğrenildi.. Songül Karlı, sürpriz bir kararla Müge Anlı’nın programına çıkacak. Karlı, eşi ile aralarında geçen ve boşanma ile sonuçlanan olayları anlatacak.

Şarkıcı ve sunucu Songül Karlı, üç yıl önce boşandığı Metin Yüncü’nün kendisini 20 milyon TL dolandırdığı iddiasıyla, suç duyurusunda bulundu.

Songül Karlı, bütün evrakları toplayıp, dava açan sanatçı ayrıca Müge Anlı’ya da katılarak, yaşadıklarını anlatacak.

Estetik operasyonları ve son dönemdeki bikinili fotoğraflarıyla magazin sayfalarında yer alan 46 yaşındaki Songül Karlı, geçtiğimiz günlerde eski eşi Metin Yüncü tarafından dolandırıldığını ve Müge Anlı’ya çıkacağını açıklamıştı. Songül Karlı, üç yıl önce boşandığı Metin Yüncü’nün kendisini 20 milyon TL dolandırdığı iddiasıyla, suç duyurusunda bulundu. Müge Anlı’ya çıkmak için ise gün sayıyor…

Eski eşi Metin Yüncü’nün kendisini 20 milyon TL dolandırdığını iddia eden Songül Karlı’nın, iki hafta sonra çıkacağı Müge Anlı’nın Tatlı Sert adlı programının başlamasını iple çektiği öğrenildi.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu