MagazinTelevizyon

Müge Anlı’nın programında naklen gözaltı

ATV’de yayınlanan Müge Anlı’nın sunduğu fenomen program Tatlı Sert’te yine ilginç olaylar yaşandı. Yayın sırasında stüdyo konuğu olan genç apar topar yayından alındı. O anlar kameralara takıldı. Gerçek daha sonra ortaya çıktı.

Müge Anlı’nın programında kaybolan ablasını aramak için canlı yayına çıkan genci bir sürpriz bekliyordu.

Ablasını aramaya Tatlı Sert adlı programın stüdyosuna gelen genç gözaltına alındı. Gencin gözaltına alınma sebebi ise Metin Karacığa isimli gencin asker kaçağı olmasıydı.

8 AYLIK HAMİLE OLAN FATMA KARACIĞA YAKLAŞIK 20 GÜNDÜR KAYIP

Şanlıurfa’nın Siverek İlçesi Şirinkuyu Mahallesi’nde yaşayan, 6 çocuk babası Hüseyin Karacığa ile 3 yıl önce evlenen Fatma Karacığa, 8 Mart günü aniden ortadan kayboldu. Üstelik 8 aylık hamile olan Fatma Karacığa’dan haber alamayan yakınları kaygılanarak durumu polise intikal ettirdi.

GÜVENLİKÇİLERİN MÜDAHALESİ EKRANA YANSIDI

Fakat polis ekiplerinin de çabası sonuç vermedi. Müge Anlı’nın programına katılan Hüseyin Karacığa ve oğlu Metin Karacığa canlı yayında kavga etmesiyle stüdyoda büyük bir şok yaşandı. Müge Anlı stüdyoda yaşanan sert tartışmalara sık sık müdahale etmek zorunda kaldı. Ancak başarılı sunucunun bile zaman zaman tartışmaya müdahalede zorlandığı görüldü. Sonunda güvenlik görevlileri genç adama müdahale etti. Oldukça heyecanlı bir biçimde devam eden tartışmanın sonucu stüdyoda bir kavgaya doğru giderken sonunda yapılan müdahale ekranlara da yansıdı. Ardından canlı yayın kesildi.

Program reklama girdikten sonra ise Metin Karacığa’nın asker kaçağı olduğu ve  polis tarafından gözaltına alındığı ileri sürüldü.

İşte Tatlı sert programının stüdyosunda gergin anlar:

https://www.youtube.com/watch?v=-BldAnT9irU

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu