Medya

MUHABİR HATİCE DEMİRCAN’IN BAŞINA GELMEYEN KALMADI(VİDEO)

Canlı yayınların ünlü habercisi zor koşullarda yayın yapmanın çilesini çekmeye devam ediyor…

CNNTÜRK’ün ünlü muhabiri Hatice Demircan’ın canlı yayında başına yeni bir olay daha geldi.

Daha önce Suriye sınırında canlı yayında haber geçerken çok yakınına bombalar düşmüş ve Hatice Demircan da sesi duyduğu O AN heyacanını tüm dünyaya duyurmuştu. Canlı yayınların ünlü habercisi zor koşullarda yayın yapmanın çilesini çekerken, Gezi olayları sırasında da başına gelmedik kalmamıştı. Gazdan etkilenen tecrübeli haberci yaşadıklarını an be an aktarmıştı.

Hiçbir koşulda canlı yayınını kesmeyen Hatice Demircan’nın habercilik yüreği arkadaşları tarafından takdir toplarken, bu defa da başına dünyaca ünlü golfcünün Boğaziçi Köprüsü’üstünde atış yaptığı anda ilginç bir olay geldi.. Dünyaca ünlü golfçü Tiger Woods’un, Boğaz Köprüsü’nde tarihi bir vuruş gerçekleştirmesi için Boğaziçi Köprüsü tek yön trafiğe kapatılınca arabadan inen bir vatandaşı “Lanet olsun Tiger Woods’a” diye bağırarak canlı yayına girmesi sevilen muhabir Hatice Demircan’ı bir kez daha gündeme oturttu…

Tvhaber.com

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu