Medya

Muhabirin üzerine yürüyen Emre Kınay’a Ahmet Hakan’dan sert tepki!

Hürriyet Yayın Yönetmeni ve Yazarı Ahmet Hakan, bugünkü yazısında Beyaz TV muhabirine hakaret ederek üzerine yürüyen ünlü oyuncu Emre Kınay’a sert sözlerle tepki gösterdi.

Ünlü oyuncu Emre Kınay önceki gün Cihangir’de objektiflere yansıdı. Kendisini görüntüleyen basın mensuplarıyla tartışan Kınay bir muhabirin “Saat 12’yi geçti hala mekandasınız” sorusu karşısında sinirlerine hakim olamadı. Hürriyet yazarı Ahmet Hakan da Emre Kınay’ın muhabiri aşağılarken söylediği bir cümleye takıldığını söyledi ve yaşananlara şu sözlere tepki gösterdi:

Kendisine sürekli “efendim” diye hitap eden, terbiyesini hiç bozmayan, “siz” demekten asla kaçınmayan magazin emekçisi bir muhabiri maaşı üzerinden aşağılayan, görgüsüz bir komprador edasıyla “Gel sana iş vereyim” diye küçümseyen ve ağır hakaret eden bu Emre.. “Ben sosyalistim” falan diye hava basan Emre değil mi?”

GÜYA SOSYALİST EMRE KINAY MUHABİR MAAŞINI AŞAĞILIYOR

BEYAZ TV muhabiri, bir mekân çıkışında Emre Kınay’a mikrofon uzatıp soruyor:

*

“Gece saat 24.00’ü geçtiği halde mekândasınız. Belediye başkanı seçilseydiniz böyle bir duruma müsaade eder miydiniz?”

*

Emre Kınay’ın bu soruya karşı yaptıkları şunlar:

Köpürme… Kabalaşma… “Tutmayın beni” havaları… Bağırma… Çağırma… “Sen kimsin” diye çıkışma… Muhabirin üzerine yürüme…

*

Fakat ben bunlardan ziyade, Emre Kınay’ın muhabiri aşağılarken söylediği şu cümlelere takıldım:

*

“Bu maaşa yapılacak iş değil bu. Gel benimle çalış, kimse saat kaçta dışarıda olacağıma karışmıyor. Annem, babam karışmıyor, sen kimsin geri zekâlı!”

*

Kendisine sürekli “efendim” diye hitap eden, terbiyesini hiç bozmayan, “siz” demekten asla kaçınmayan magazin emekçisi bir muhabiri…

Maaşı üzerinden aşağılayan, görgüsüz bir komprador edasıyla “Gel sana iş vereyim” diye küçümseyen ve ağır hakaret eden bu Emre…

“Ben sosyalistim” falan diye hava basan Emre değil mi?

*

Azıcık mürekkep yalamış tipik kapitalistlerin kendilerini sosyalist sanmalarından illallah!

YAZININ TAMAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYIN

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu