M.Bey/ÖzelMedya

Muhabirlere “çöpçü” diyen Mirgün Cabas tepki çekti!

Mirgün Cabas’tan gazetecilere ağır hakaret… Motosikletiyle hareket halindeyken arkasında bir kadınla görüntülenmekten rahatsızlık duyan Mirgün Cabas, kendisini görüntüleyen muhabirlere ağır hakarette bulundu. Cabas, kendisini görüntüleyen muhabirleri “çöpçü” olarak değerlendirdi.

MİRGÜN CABAS’TAN TEPKİ ÇEKEN PAYLAŞIM

Mirgün Cabas’ın sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım dikkatlerden kaçmadı. Cabas, sosyal medya Instagram hesabından yaptığı paylaşımla şimşekleri üzerine çekti.

Cabas; “takvim, güneş ve diğer çöpçüler. yine sallamışsınız. motordaki hanım benden çok tuba’nın arkadaşıdır. bizim evden size ekmek çıkmaz. ‬kendinize iyi bakın.. ya da bakmayın daha iyi.. ‍” diye yazdı.

Cabas’ın kendisini görüntüleyen muhabirlere yönelik “çöpçü” ifadesini kullanması tepki çekti. Takvim ve Güneş gazetesinde Mirgün Cabas’la ilgili olarak verilen haberde Cabas’ın motosikletinin arkasına bindirdiği bir kadına dikkat çekiliyordu. “kaçma çabası” başlığı ile yayınlanan haberle ilgili olarak sosyal medya hesabından açıklama yapan Mirgün Cabas, motosikletteki bayanın eşi Tuba Ünsal’ın arkadaşı olduğunu iddia etti.

İşte, Mirgün Cabas’ın gazetecilere hakaret içeren o paylaşımı:

blank

HABER: BERNA KAYA/MEDYABEY

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu