Magazin

Muhterem Nur’dan Müslüm filminden para alıp almadığı konusunda flaş açıklama

Gişede büyük bir başarıya imza atan ve bugüne kadar yaklaşık 4.5 milyon kişi tarafından izlenen “Müslüm” filmiyle ilgili yeni bir gerçek ortaya çıktı. Merhum Müslüm Gürses’in eşi Muhterem Nur’un sinema seyircisinin oldukça rağbet ettiği Müslüm filminden para alıp almadığı çokça merak ediliyordu. Muhterem Nur yaptığı flaş açıklamayla konuya açıklık getirdi. Nur’un, “Filmden bir kuruş almadım” açıklaması tartışma doğuracağa benziyor.

2 BİN TL. İLE GEÇİNİYOR

Beyaz TV’de sabah kuşağında yayınlanan Ece Erken ve Bircan Bali’nin sunumuyla ekrana gelen ‘Söylemezsem Olmaz’ magazin programına konuşan Muhterem Nur, “Yurt dışından ve Türkiye’den aldığım emekli maaşı ile ayda elime 6 bin lira geçiyor, evimin aidatı ve yanımda çalışanların maaşını verdikten sonra 2 bin TL kalıyor. Onunla geçiniyorum” dedi.

MUHTEREM NUR: PARA ALMAYI DÜŞÜNMÜYORUM

4.5 milyon kişi tarafından izlenen Müslüm filmiyle ilgili şaşırtan bir açıklamaya imza atan Muhterem Nur, filmin yapımcısı Mustafa Uslu’dan bir kuruş almadığını ve almayı da düşünmediğini açıkladı.

O NE DERSE O OLUR

Bu sözler üzerine canlı yayına bağlanan filmin yapımcısı Mustafa Uslu, “Ben olaya sonradan dahil oldum. Daha önce Nuri Yıldırım anlaşma yapılmıştı. Muhterem Nur’un benden bir para talebi olmadı. Kendisi bu filmin sahibidir, o ne isterse o olur” dedi.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu