Yerli Dizi

Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinin fragmanı yeni kanalında yayında…Kösem’de kimler gitti kimler geldi?

Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinin yeni sezon bölüm fragmanı yayınlandı. Yeni sezonda FOX TV ekranlarında yayın hayatına başlayacak olan dizinin ilk fragmanı merakla bekleniyordu. Tims Productions’un yapımcılığını üstlendiği Kösem’in başrollerinde Nurgül Yeşilçay, Metin Akdülger ve Canan Ergüder’in yer alacağı dizi Ekim ayında yeni sezonu açacak.

Muhteşem Yüzyıl Kösem yeni sezon fragmanı yayında. Merak edilen dizilerin arasında yer alan dizide bu sene en çok  Nurgül Yeşilçay konuşulacak. Bilindiği gibi Muhteşem Yüzyıl Kösem’de Hülya Avşar, Mete Horozoğlu, Ekin Koç, Esra Dermancıoğlu, Aslıhan Gürbüz, Tülin Özen gibi birçok ünlü isim birinci sezonda rolleri gereği diziden ayrılmıştı.

CANAN ERGÜDER VE FARAH ZEYNEP ABDULLAH DA KADRODA

Tims Productions’un yapımcılığını üstlendiği,başrollerinde Nurgül Yeşilçay, Metin Akdülger ve Canan Ergüder’in yer alacağı dizi Ekim ayında yeni sezonu açacağı haber veriliyor. Muhteşem Yüzyıl Kösem’in 2. sezonunda Sultan 4. Murat’ın dönemi konu edileceği öğrenildi.

Dizinin yeni hikayesiyle beraber kadrosu da değişti. Metin Akdülger, yeni sezonda Sultan 4. Murat’ı canlandıracak. Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinin kadrosuna Farah Zeynep Abdullah, Canan Ergüder ve Burak Yamantürk de katıldı.

Oyuncu kadrosu büyük oranda değişen Muhteşem Yüzyıl Kösem’in 2. sezonunda, son olarak Kurt Seyit ve Şura dizisinde yer alan güzel oyuncu Farah Zeynep Abdullah da yer alacak.

YENİ KÖSEM SULTAN NURGÜL YEŞİLÇAY OLDU

Dizide Kösem Sultan’ı oynayan Beren Saat, yeni sezonda olmayacak. Saat’in yerine Kösem olarak Nurgül Yeşilçay’ın geçecek. Beren Saat, dizinin yeni sezon ilk bölümünde yer alacak. Daha sonra dizide zaman atlaması yaşanacak ve Yeşilçay yeni Kösem Sultan olarak seyirci karşısına çıkacak.

MUHTEŞEM YÜZYIL KÖSEM’DEN AYRILAN İSİMLER

İlk sezonda olan ve yenis ezonda dizide yer almayacak olan oyuncular şunlar: Hülya Avşar, Mete Horozoğlu, Ekin Koç, Esra Dermancıoğlu, Aslıhan Gürbüz, Tülin Özen.

İşte Kösem’in yeni sezon fragmanı:

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu