TelevizyonYerli Dizi

Muhteşem Yüzyıl Kösem oyuncuya doymuyor

Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisi yeni oyuncuların diziye girmesiyle gündemde. TİMS’in yapımcılığında Star TV’de yayınlanan diziye tam 12 oyuncunun daha dahil olacağı haber veriliyor.

Milliyet gazetesinden Ali Eyüboğlu yeni oyuncularla ilgili haberi köşesinde paylaştı. Kanal ve yapım şirketi Kösem dizisinden beklediğini bulamazken projeden vazgeçmediklerini ortaya koydu. Diziye yapılan yeni oyuncu takviyesi ile dizi adeta kabuk değiştireceği konuşuluyor.

MUHTEŞEM YÜZYIL KÖSEM’İN YENİ OYUNCULARI

Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinin oyuncu kadrosuna dahil olacak olan oyuncular şunlar:

Öykü Karayel, Mustafa Üstündağ, Taner Ölmez, Beste Kökdemir, Boran Kuzum, Ahsen Eroğlu, Ahmet Varlı, Burak Darak, Şahin Sekman, Gizem Emre, Cenk Suyabatmaz, Şener Savaş.

Yeni oyuncuların dizinin reytingine ne ölçüde katkı yapacağı merak edilirken dizinin sezonun sonunu görüp görmeyeceğini de önümüzdeki yayınlanacak yeni bölümlerin reyting performansı belirleyeceği konuşuluyor.

Muhteşem Yüzyıl Kösem, yayınlanmaya başladığı tarihten itibaren düşük reytingleriyle gündeme gelmiş o günden bu güne dizinin oyuncu kadrosuna birçok yeni isim dahil olmuştu.

Muhteşem Yüzyıl Kösem’de halen Beren Saat, Ekin Koç, Hülya Avşar, Cihan Ünal, Mete Horozoğlu, Vildan Atasever, Aslıhan Gürbüz, , Kadir Doğulu, Berk Cankat, Nadir Sarıbacak, Esra Dermancıoğlu başrolleri paylaşıyor.

MUHTEŞEM YÜZYIL KÖSEM HANGİ DİZİLERLE REKABET EDİYOR?

Kösem dizisi Perşempe akşamları saat 20:00’de Star TV’den ekranlara geliyor. Dizi, perşembe akşamları Kurtlar Vadisi Pusu, Asla Vageçmem, Yeter ve Kördüğüm gibi dizilerle reyting rekabeti yaşıyor.

Kösem dizisi yayınlandığı 31 Mart Perşembe akşamı yayınlanan son bölümüyle genel kategorisinde 16. sırada yer alırken; AB grubunda ise dördüncü sırada kendisine yer bulabilmişti.

 

 

 

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu