Yerli Dizi

Muhteşem Yüzyıl Kösem sezon sonunu görür mü?

Büyük umutlarla başlayan ve Star TV’nin en önemli dizi projesi olarak öne çıkan Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisi düşük reytingleriyle hayal kırıklığı yaratmaya devam ediyor. Kösem’in Perşembe akşamı ekrana gelen son bölümü özellikle genel kategorisinde yine umutları boşa çıkardı. Dizi AB grubunda aldığı reytingle durumu idare etmeye çalışıyor.

Kösem ekrana geldiği Perşembe akşamı gündüz kuşağınd ayer alan birçok programın gerisinde kaldı. Hatta o kadar ki tekrar bölümüyle Kanal D’de ekrana gelen Arka Sokaklar dizisi bile daha çok izlendi.

Evlilik programlarının gerisinde kalan Kösem, Müge Anlı ile Tatlı Sert, Kanal /’dinin gündüz kuşağında yer alan dizisi Bir Garip Aşk’ın da gerisinde kaldı.

Dizi AB’de ise 4. sırada yer aldı.

Bu reytingler adeta “Kösem sezonun sonunu tamamlayacak mı” sorusunun sorulmasına neden oluyor. Bu sonuçlarla Kösem’in sezon sonunu görüp görmeyeceği gerçekten de merak konusu.

İşte Kösem’in Total(genel) kategorisindeki hazin hali:

reyting

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu