Dijital PlatformlarFragmanlar

Muhteşem Yüzyıl Kösem Sultan iktidara yürüyor

Muhteşem Yüzyıl Kösem 20. bölümüyle 31 Mart Perşembe günü ekranlara geliyor. Kösem Sultan artık iktidar yolunda hızla ilerlerken,  saraydan kaçırıldığı haberi Sultan Ahmet’in gazap bulutları Safiye Sultan üzerinde gezinmeye başlıyor.

Sultan Ahmet, babaannesi Safiye Sultan’dan şüphelenerek hemen kız kulesine gidiyor. Safiye Sultan ise Ahmed’i şok edecek bir teklifle karşısına çıkıyor. Eşkiya tarafından esir tutulan Kösem’in şansı esirken bile yaver gidiyor ve elde ettiği bilgi ile düşmanını gafil avlıyor. Kaçmaya çalışan Kösem’in hayatı bu kez ciddi şekilde tehlikeye giriyor.

Hümaşah Sultan ile Zülfikar arasında aşk kıpırtıları

Hümaşah Sultan ile Züfikar arasındaki yakınlaşma bu bölümde de artmaya devam ediyor. Hümaşah’ın kocası Hasan Paşa payitahta geliyor ve boşanmak istemediğini söylerek  karısı Hümaşah Sultan’ı sırrını açıklamakla tehdit ediyor. Ne yapacağını bilemeyen Hümaşah, kanıtları yok etmeye çalışıyor.

Bu arada Saray’a sağ salim ulaşan Kösem ise tüm gücünü Hümaşah Sultan’dan kurtarmaya harcıyor ve söz konusu sırrın izini sürüyor. Çünkü Kösem Sultan kendini kaçırılmasını isteyenin Hümaşah Sultan olduğunu düşünmektedir. Kösem’in Hümaşah’ın sırrına ulaşması an meselesidir. Kösem annesi Safiye Sultan’ı kurtarmak için Hümaşah Sultan’ın her yolu deneyeceğinden emindir.

Mustafa’nın hastalandığını öğrenen Halime, emirleri hiçe sayıp oğlunun yanına gider. Haremde yaşanan sürpriz gelişmeler ardından Şehzade Mustafa için yepyeni bir dönem başlayacaktır. Kösem ise iktidara adım adım yaklaşmaktadır. Safiye Sultan kendisini yeniden hayata döndüren bir gelişme yaşar. Kösem Sultan yine çok sürükleyici ve nefes kesici bir bölüm ile ekranlara gelecek. Kösem Sultan 20. bölümü 31 Mart Perşembe günü saat 20.00’de yayınlanacak. Kösem Sultan 20. bölüm fragmanını haberimizden izleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu