Yerli Dizi

Muhteşem Yüzyıl Kösem’in yeni sezon oyuncuları belli oluyor!

Muhteşem yüzyıl her zamanki gibi bünyesine topluyor.yeni sezonla birlikte kadro değişikliğine gittiğide göze çarpan dizide birçok ünlü ismi yeniden ekranlarda göreceğiz. Geçen sezona damga vuran Star TV’nin sevilen dizisi Muhteşem yüzyıl Kösem yeni sezonda da merakla bekleniyor. Muhteşem Yüzyıl Kösem konusu ve oyuncuları ile geçen sezon seyirciyi ekran başına kilitlemişti. Muhteşem Yüzyıl Kösem yeni sezonda da heyecanla takip edileceğe benziyor.

MUHTEŞEM YÜZYIL KÖSEMDE YENİ SEZON SÜRPRİZİ

Star TV’de yeni sezonu Ekim ayında başlayacak olan Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisine ünlü oyuncular katıldı. Muhteşem Yüzyıl Kösem’in 2. sezonunda Sultan 4. Murat’ın dönemi konu edilecek. Dizi de yeni hikayesiyle beraber kadrosunu da değiştiriyor. Metin Akdülger’in yeni sezonda Sultan 4. Murat’a hayat vereceği Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisine Farah Zeynep Abdullah, Canan Ergüdar ve Burak Yamantürk de katıldı.

NURGÜL YEŞİLÇAY SÜRPRİZİ

Dizide Kösem Sultan’a hayat veren Beren Saat’in de yeni sezonda yer almayacağı ve yerine Nurgül Yeşilçay’ın geçeceği iddia edilmişti. Ünlü oyuncu dizinin yeni sezonunda Beren Saat’ in oynadığı Kösem’i canlandıracak. Beren Saat, dizinin yeni sezon ilk bölümünde yer alacak. Daha sonra dizide zaman atlaması yaşanacak ve Yeşilçay yeni Kösem Sultan olarak seyirci karşısına çıkacak.

CANAN ERGÜDER MUHTEŞEM YÜZYIL KÖSEM KADROSUNA KATILDI!

Oyuncu kadrosu büyük oranda değişecek olan Muhteşem Yüzyıl Kösem’in 2. sezonunda, son olarak Kurt Seyit ve Şura dizisinde yer alan güzel oyuncu Farah Zeynep Abdullah’la beraber, geçen sezon Güllerin Savaşı dizisinde seyrettiğimiz Canan Ergüder de katıldı.

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı