Yerli Dizi

Müjde Ar iddialı dizi projesiyle ekranlara dönüyor

Ünlü Yeşilçam oyuncusu Müjde Ar, uzun bir aradan sonra dizi projesiyle dönüyor. Müjde Ar, Fi dizisiyle Türkiye’de flaş bir çıkış yakalayan internet televizyonu Puhutv’de izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Tecrübeli oyuncu, Puhu TV’nin iddialı dizi projesi “Şahsiyet”in oyuncu kadrosuna transfer oldu.

ŞAHSİYET’İN YÖNETMENLİĞİNİ ONUR SAYLAK YAPACAK

Puhu TV, son yılların en iddialı kadrosunu hem de sıra dışı rollerde bir araya getirdi. Ay Yapım imzalı yeni internet dizisi “Şahsiyet”in oyuncularına Müjde Ar da eklendi.Yönetmenliğini ünlü oyuncu Onur Saylak’ın yapacağı “Şahsiyet”in senaryosu ise Hakan Günday yazdı.

ŞAHSİYET’İN OYUNCU KADROSUNDA KİMLER VAR?

Şahsiyet’in oyuncu kadrosunda; Cansu Dere, Haluk Bilginer, Metin Akdülger, Şebnem Bozoklu, Necip Memili, İbrahim Selim, Fırat Topkorur, Recep Usta, Rabia Soytürk ve Ayhan Kavas gibi önemli oyuncular rol alacak.

SIRADIŞI BİR KARAKTERİ CANLANDIRACAK

Çok yakında Puhutv’de yayınlanmaya başlayacak olan “Şahsiyet”te Müjde Ar, birbirinden usta oyuncularla kamera karşısına geçecek. Yıllar sonra bir dizi projesiyle sektöre dönen Müjde Ar, dizide sıra dışı bir karakteri canlandıracak.

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu