Magazin

Müjde Uzman o haberi yapanlara sert çıktı: “Hadi oradan!”

Ünlü oyuncu Müjde Uzman Serkan Dağlı ile adının anıldığı magazin haberlerine sert tepki gösterdi. Ünlü oyuncu, haberde verilen “kameraları görünce panikledi” şeklindeki ifadeyi kabul etmeyerek haberi yapanları yalancılıkla suçladı.

Müjde Uzman’ın sözkonusu magazin haberine sosyal medya hesabından verdiği tepkiler şöyleydi:

“Arkamdan koşarak gelip, aniden önüme geçip yüzüme flaş patlatırsan “nooluyo” olup refleksle elimi gözüme götürdüm izninizle! Ne paniği :)”

“Adım Soner ve Seçkin’le “aşk dedikodularına karışmış”.. Siz yasıyodunuz kimsenin bişeye karıştığı yok YALANcısınız ya hani.. :)”

“Ben insan gibi”izin alsaydın keşke”dedim,”yoo almicam”dedikten sonra koşarak gittiği için arkasından”çekemezsin terbiyesiz”dedim doğrudur!”

“Çirkin saldırılarınızdan sinip susacağımı zannediyorsanız da yanılıyorsunuz.Haksızlığa hiç tahammülüm yoktur,yalan sektörünüze pabuçbırakmam”

“Siz beni 2dizide görüp”tanıdınız”ya güya,ben 17 yaşından beri sektördeyim,neyi neden nasıl yaptığınızı çok iyi bilirim.O yüzden..hadi ordan!”

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.
Başa dön tuşu