Televizyon

Mülayim’in ‘Cuma Namazı kıldığım için beni kovdu’ açıklamasına Seda Sayan’dan jet cevap

Bir dönem ekranların sevilen ve eğlenceli yüzü olan ve Mülayim adı ile nam salan Cengiz Çimen uzun bir dönem Seda Sayan’ın sabah programında yardımcılığını yapmıştı. Mülayim’in Cuma namazına gittiği gerekçesi ile işten kovulduğu iddiası Seda sayan’ı kızdırdı. Seda Sayan medyada çıkan bu haberle ilgili sosyal medya hesabından jet hızıyla açıklama yaptı.

2. SAYFA PROGRAMINA KONUK OLDU

Mülayim karakteri ile sevilen ve bir dönem aranan yüzlerden biri olan Cengiz Çimen, Kanal D’de yayınlanan 2. Sayfa programına konuk oldu. Çimen,  Seda Sayan ile çalıştığı dönemde işten kovulduğunu söyledi.

Seda Sayan Instagram hesabından yaptığı konuyla ilgili açıklamada şunları kaydetti:

“Namaz kıldı diye işten kovan da kovuldum diye ağlayan da namerttir. Yazıklar olsun size ve sizi oraya çıkarıp konuşturanlara. Allaha havale ediyorum hepinizi. Unutmayın ben yastığa başımı vicdanı çok rahat koyuyorum. Siz düşünün. İnandırıcılığınız sıfır”

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Ne yayındı bayıldımmmm👏👏👏👏 size cevap bile vermezdim ama Namaz lafı geçtiği için üzüldüm .

Seda Sayan (@sedasayan)’in paylaştığı bir gönderi ()

ÖNEMLİ YAPIMLARDA ÇALIŞTI

1974 İstanbul doğumlu ve evli olan Cengiz Çimen (Mülayim) İstanbul Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi mezunu. Televizyonlarda yayınlanan yetenek yarışmalarında dikkatleri çekti.  Sonra Erhan Yazıcıoğlu ile birlikte ATV’de yayınlanan Seç Bakalım programında 5 yıl görev aldı. Erhan Yazıcıoğlu ile çalışırken bir yandan da ondan tiyatro eğitimi aldı.

Askerden sonra Emel Müftüoğlu ile birlikte 1 yıl şov programı yaptı. Ardından Kanal D’de yayınlanan Sabah Sabah Seda Sayan programıyla 6 yıl süren maraton başladı.

Erhan Yazıcıoğlu ile birlikte sayısız tiyatro oyununda rol aldı. 1 yıl Emel Müftüoğlu ile 6 yıl da Seda Sayan ile sabah programı yaptı. Ardından Yolların Mülayimi, İl il Mülayim, Ramazan Ailesi, Seç Bakalım‘da 5 sene oyunculuk, Turnike yarışmasında 2 sene ve Canlı Canlı magazin programında muhabirlik yaptı.

Ayrıca Kral TV, Kral Fm, Power Fm gibi önemli medya kuruluşlarında da VJ ve DJ olarak çalıştı.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu