Sinema

Mülteci filminin çekimine karar verildi, Başrolde kimler var?

 

Mülteci filmi projesi hayata geçiriliyor. Hatay’dan Bodrum’a, Bodrum’dan İtalya ve İspanya’ya uzanacak olan Mülteci filmi için artık çalışmalar başladı. Mülteci filminin yönetmen koltuğunda kim oturacak, Mülteci filminin başrol oyuncuları kimler?

Aydan Çakır, Jean Reno İle Mülteci Filmini Çekecek…

Okan Bayülgen ve Levent Ülgen’e benzerliği ile şaşırtan aynı zaman da bir reklam filminde Yılmaz Erdoğan ın dublörlüğünü de yapan 37 yıllık tiyatro 25 yıllık sinema ve dizi oyuncusu Aydan Çakırın Rol Alacağı Mülteci Filmi Hayata Geçiyor… Oyuncu Aydan Çakır, filmde yönetmen yardımcılığı ve başrol oynayacak.

Hatay’dan Bodruma dek birçok il ve ilçe de çekimleri yapılacak Mülteci filminin bazı sahneleri Muğla, İzmir, Manisa ve çevresinde geçecek. Bu amaçla Muğla, İzmir ve Manisa çevresine mekân çalışmaları için davet edilen Aydan Çakır bu filmin bu bölge de çekilecek sahneleri ile Muğla, İzmir ve Manisa çevresinin adını çok önemli bir şekilde tüm dünyaya duyuracaklarını ifade etti.

”Kıtlık ”gelemeyen bir milletin, İrlandalıların hikâyesi iken ”Mülteci ” kapılarımızı açtığımız bir milletin, Suriyelilerin hikâyesi. Yönetmen Mel Gibson..yardımcı yönetmen ve oyunculardan biri de benim dedi. Mülteci filminde Aydan Çakır, Reza Hemmatirad yönetimiyle Jean Reno gibi dünyaca ünlü isimler ile yardımcı yönetmen ve başrol oyuncusu olarak kamera önüne geçmeye hazırlanıyor ve aynı zamanda Mel Gibson’un, yine Osmanlı yapım sahibi 2.Abdülhamit Hanın 4. kuşak torunu Kayıhan Osmanoğlu ile anlaşma sağladığı “Kıtlık” filminde görev alacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu