Magazin

Murat Başoğlu’nun yeğeni hakkında flaş gelişme

Öz amcası Murat Başoğlu ile ilişkide bulunduğu iddiası ile Bodrum Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından haklarında “Hayasızca hareketlerde bulunmak” suçundan soruşturma başlatılan sunucu Murat Başoğlu’nun ardından yeğen Duygu Başoğlu Kabadayı için de yurt dışına çıkma ve adli kontrol yasağı getirildi. Yeğen Duygu Başoğlu Kabadayı ifadesinde neler söyledi?

Murat Başoğlu’nun yeğeni Duygu Başoğlu Kabadayı dün öğleden sonra avukatı ile Bodrum İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne geldi ve bir saat süreyle ifade verdi. Burcu Başoğlu Kabadayı’nın öz amcası ile haklarındaki suçlamaları kabul etmediği öğrenildi. Sabah’ta yer alana habere göre ifadesinin ardından serbest bırakılan Burcu Başoğlu Kabadayı hakkında Bodrum Sulh Ceza Hakimliği yurt dışı çıkış yasağı adli kontrol tedbiri kararı veridi. Açılan dava kapsamında delil toplama aşamasında olan mahkeme görüntülerdeki kadın ile Burcu Başoğlu Kabadayı’nın görüntülerin karşılaştırılarak incelenmesine karar verdi.

Daha önce de (31 Ağustos tarihinde) Bodrum Cumhuriyet Savcılığı’na giderek ifadesine veren ve öpüştüğü kadının yeğeni olmadığını söyleyen Murat Başoğlu’na, Nöbetçi Sulh Ceza Hakimliği’nce yurt dışına çıkış yasağı konulup adli kontrol şartıyla serbest bırakılmıştı. Adli kontrol şartıyla serbest bırakılan Başoğlu’na, Nöbetçi Sulh Ceza Hakimliği’nce yurt dışına çıkış yasağı da konulmuş Murat Başoğlu’nun Bodrum’daki Gündoğan Jandarma Karakolu’na her hafta giderek, hakkındaki adli kontrol tedbirleri kapsamında imza atacağı öğrenilmişti.

Murat Başoğlu ifadesinde neler söylemişti?

Öz yeğeni uygunsuz görüntüleri medyaya yansıyınca Bodrum Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından hakkında soruşturma başlatılan ünlü sunucu Murat Başoğlu’nun savcılığa verdiği ifadede görüntülerdeki kadının plajda ayakta üstü tanıştığı yabancı uyruklu bir kadın olduğunu iddia etmişti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu