Magazin

Murat Boz, Hadise ile ilgili aşk dedikodularına nasıl cevap verdi?

Acun Ilıcalı’nın kzı Banu Ilıcalı’nın düğününde Murat Boz ile Hadise arasındaki yakınlaşma dedikodulara neden oldu. Murat Boz’un düğüne tek gitmesi ve Hadise ile ‘Neredesin Aşkım’ şarkısına düet yapması ikili arasındaki aşk dedikodularını yeniden alevlendirdi. Murat Boz, sosyal medya hesabından açıklama yapmak durumunda kaldı.

DÜĞÜNDE YAKINLAŞMANIN NEDENİ AŞK MI?

Kanal D’de yayınlanan ‘Renkli Sayfalar’ programında Murat Boz’un Acun Ilıcalı’nın düğününe neden tek gittiği konuşuldu. Hadise ve Murat Boz’un sahneye çıkıp ‘Neredesin aşkım’ şarkısıyla düet yapması, Hadise’nin : Neresin aşkım? sorusuna Murat Boz’un” Buradayım Hadise” diye yanıt vermesi ikili arasındaki aşk dedikodularını yeniden alevlendirdi.

Hadise ve Murat Boz O Ses Türkiye’de jüri üyesi olduklarından beri birbirlerine yakıştırılıyorlar. Programda konuyla ilgili fan savaşları da yaşandı! Hadise, Murat Boz ve Aslı Enver’in fanları sevdikleri sanatçılara övgü dolu sözler söyledi. Aslı Enver’in hayranları bu ilişki ihtimaline soğuk bakarken, Murat Boz ve Aslı Enver’in fanları ikilinin birbirine çok yakıştığını söyleyen mesajlar attılar.

MURAT BOZ AŞK DEDİKODULARINA CEVAP VERDİ

Murat Boz sosyal medya hesabından açıklama yaptı.”Yazılana çizilene (photoshopa) inanmayın ayrıca kimse bana nasıl yaşamam veya davranmam gerektiği ile ilgili emir kipli cümleler kuramaz…Hadise benim arkadaşım ve siz bunu çok iyi biliyorsunuz.” şeklinde paylaşımlarıyla dikkat çeken Murat Boz’un Renkli Sayfalara’da konunun işleniş biçimine itiraz ettiği ifadelerinden net olarak anlaşılıyordu.

Öte yandan Hadise’nin konuyla ilgili sessiz kalması dikkatlerden kaçmadı.

 

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu