Magazin

Murat Boz hangi giyim markasının reklam yüzü oldu?

Dünya genelinde 2 binin üzerinde noktada satışı yapılan “Smart Casua” erkek giyimin öncüsü markanın ünlü popçu Murat Boz’la 2 yıllık reklam anlaşması yaptığı haber veriliyor. Murat Boz, firma tarafından özel olarak hazırlanan Murat’ın seçtikleri “AVVA X MURAT BOZ” koleksiyonu için kamera karşısına geçti. Boz’un yer aldığı reklam filmi ve katalog çekimleri yapıldı.

YAKLAŞIK 100 KIYAFET GİYDİ

4 gün gerçekleştirilen reklam filmi ve katalog çekimleri toplam 48 saat sürdü. Ünlü sanatçı reklam filmi ve katalog çekimlerinde 100’ün üzerinde kıyafet giydi.

1 Ekim itibariyle yayınlanmaya başlayacak olan reklam filmi için kamera karşısına geçen Murat Boz, “AVVA, benim giyim tarzıma çok hitap eden bir markaydı. Dolayısıyla reklam teklifi geldiğinde  fikri ve koleksiyonu çok sevdik. Çekimler çok keyifli geçti” dedi.

AVVA’nın kurucusu Volkan Atik, “Yeni dünya modern erkeğinin giyim tarzı olarakta nitelendirilen Smart Casual giyimin öncülerindeniz. Murat Boz’u Avva markasına çok yakın hissettik. Kendisinin güncel, trend ve rahat duruşu Avva markasıyla çok özdeşleşti. Çekimler çok güzel geçti. Murat Bey gerçekten çok profesyonel bir insan. Başından sonuna kadar markayı bizden daha çok sahiplendi ve işin sonunda bir takım başarısı olması adına çok değerli fikirler ortaya koydu. Murat Boz ile çalışmamızdaki en önemli üç etken; bugüne kadar sergilemiş olduğu sanatçı kişiliği, başarılı profili, rahat ve şık giyim tarzı oldu.” diye konuştu.

Murat Boz’un reklam anlaşmasından ne kadar ücret aldığı ise henüz açıklanmadı.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu