Magazin

Murat Boz ile ayrılık haberlerine Aslı Enver’den isyan!..

Son dönemin en gözde aşıkları kuşkusuz Murat Boz ve Aslı Enver. Sürekli medyada onlarla ilgili haberler yapılıyor. Son olarak da Murat Boz’un, Acun Ilıcalı’nın kızının düğününde Hadise ile samimi şekilde şarkılar söylemesi magazin kulislerinde “Acaba ayrıldılar mı?” sorusunun çokça sorulmasına sebep olmuştu. Sorunun çok sık gündeme gelmesine Aslı Enver artık isyan ederek sessizliğini bakın nasıl bozdu?

Geçtiğimiz yıl vizyona giren “Kardeşim Benim” filminde başrol oynayan Enver ve Boz’un film setinde başlayan yakın arkadaşlıkları Ocak ayında da aşka dönüşmüş hatta evlenecekleri konusunda çokça iddia ortaya atılmıştı. Ancak olaylar ardı ardına gelişti. Murat Boz’un eski sevgilisi Eliz Sakuçoğlu’nun fotoğrafını sosyal medyadan beğenmesi, sonra da Acun Ilıcalı’nın kızının düğününe tek başına giderek, Hadise ile samimi pozlar vermesi ünlü çiftin ayrılmaları konusunda güçlü iddialar olarak sunulmaya başlanmıştı.

ASLI ENVER: “HER ŞEY YOLUNDA!”

Aslı Enver, “Murat Boz’dan ayrıldınız mı?” sorusuna “Hayır, her şey yolunda. İlişkimiz devam ediyor.” şeklinde cevap verdi. Aslı Enver, Murat Boz’un Hadise ile dans etmesi hakkında ne hissettiğinin sorulması üzerine de; “Hiçbir sakıncası yok. Kıskanmadım. Onlar sıkı arkadaş. Birlikte eğlenmesi çok normal.” şeklinde cevap verdi.

Dedikodulara sebep olan o olayı Medyabey şu şekilde haber yapmıştı! “Murat Boz, Hadise ile ilgili aşk dedikodularına nasıl cevap verdi?”

Acun Ilıcalı’nın kızı Banu Ilıcalı’nın düğününde Murat Boz ile Hadise arasındaki yakınlaşma dedikodulara neden oldu. Murat Boz’un düğüne tek gitmesi ve Hadise ile ‘Neredesin Aşkım’ şarkısına düet yapması ikili arasındaki aşk dedikodularını yeniden alevlendirdi. Murat Boz, sosyal medya hesabından açıklama yapmak durumunda kaldı.

DÜĞÜNDE YAKINLAŞMANIN NEDENİ AŞK MI?

Kanal D’de yayınlanan ‘Renkli Sayfalar’ programında Murat Boz’un Acun Ilıcalı’nın düğününe neden tek gittiği konuşuldu. Hadise ve Murat Boz’un sahneye çıkıp ‘Neredesin aşkım’ şarkısıyla düet yapması, Hadise’nin : Neresin aşkım? sorusuna Murat Boz’un” Buradayım Hadise” diye yanıt vermesi ikili arasındaki aşk dedikodularını yeniden alevlendirdi.

Hadise ve Murat Boz O Ses Türkiye’de jüri üyesi olduklarından beri birbirlerine yakıştırılıyorlar. Programda konuyla ilgili fan savaşları da yaşandı! Hadise, Murat Boz ve Aslı Enver’in fanları sevdikleri sanatçılara övgü dolu sözler söyledi. Aslı Enver’in hayranları bu ilişki ihtimaline soğuk bakarken, Murat Boz ve Aslı Enver’in fanları ikilinin birbirine çok yakıştığını söyleyen mesajlar attılar.

MURAT BOZ AŞK DEDİKODULARINA CEVAP VERDİ

Murat Boz sosyal medya hesabından açıklama yaptı.”Yazılana çizilene (photoshopa) inanmayın ayrıca kimse bana nasıl yaşamam veya davranmam gerektiği ile ilgili emir kipli cümleler kuramaz…Hadise benim arkadaşım ve siz bunu çok iyi biliyorsunuz.” şeklinde paylaşımlarıyla dikkat çeken Murat Boz’un Renkli Sayfalara’da konunun işleniş biçimine itiraz ettiği ifadelerinden net olarak anlaşılıyordu.

Öte yandan Hadise’nin konuyla ilgili sessiz kalması dikkatlerden kaçmadı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu