Magazin

Murat Boz, “sigortasız dansçı” haberleri için hangi magazinci ve yorumcuları uyardı?

Ünlü popçu Murat Boz, medyada çıkan “sigortasız dansçı çalıştırdı” haberleri için açıklama yaptı. Sosyal medya hesaplarından konuyla ilgili açıklama yapan Murat Boz, söz konusu dansçıların kendi çalışanı değil serbest meslek erbabı statüsünde değişik sanatçılara hizmet verdiklerini kaydetti. Bu nedenle dansçıların sürekli ve sadece kendisine çalışan kişiler olmadığının altını çizen Murat Boz, serbest meslek erbabı kişilerin vergilerini kendilerinin ödemeleri gerektiğini belirtti.

MURAT BOZ’DAN “KARALAMA KAMPANYASI” UYARISI

Murat Boz’un açıklamasındaki “Mevzubahis kişiler çalıştıkları birçok sanatçının arasından beni uygun bulup sigorta davası açmışlardır ve yargı süreci devam etmektedir.” ifadesi dikkatlerden kaçmadı.

Boz, olayı hakkında bir karalama kampanyasına dönüştüren TV programındaki sunucu ve yorumcuları kastederek:

“Bu durumu aleyhime bir karalama kampanyasına çevirmeye çalışan bir kısım magazin sunucuları ya da gazetecileri arasından zamanında şarkıcılık yapmış olanlar da varsa eğer dikkat etmelerini şiddetle öneririm.Beni karalamaya çalışırken art niyetli eski çalışanlarından (vokalist, dansçı veya müzisyen) bir sigorta davası ile karşı karşıya kalırlarsa bu yazdıklarımı iki kere okumalarını tavsiye ederim.” diye yazdı.

SEREN SERENGİL VE NİHAT DOĞAN’I MI KASTETTİ?

Murat Boz’un bu açıklamasının Star’da magazin programı Duymayan Kalmasın’da yorumculuk yapan Seren Serengil ve Beyaz TV’de magazin programında sert yorumlarıyla gündeme gelen Nihat Doğan’a yönelik olduğu tahmin ediliyor.

Son dönemde artniyetli algı yaratmaya yönelik yapılan haberlere dair açıklamamdır.

Murat Boz (@muratboz)’in paylaştığı bir gönderi ()

Son dönemde artniyetli algı yaratmaya yönelik yapılan haberlere dair açıklamamdır.

Murat Boz (@muratboz)’in paylaştığı bir gönderi ()

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu