Yerli Dizi

Murat Boz: “Hamile olan benim…”

Onların aşklarını magazin dünyası çok sevdi. Aslı Enver ve Murat Boz her ne kadar karşı cins hayranlarını üzse de beraberlikleriyle gündemin en çok dikkat çeken iki ünlü ismi. En son hamilelik ile ilgili haberlerin yayınlanması üzerine Murat Boz’dan magazincilere ironik cevap sonunda geldi.

Attıkları adım haber olan Aslı Enver ve Murat Boz; geçtiğimiz gün bir hastane önünde görüntülenmiş ve flaşlar ile başlıklar patlamaya başlamıştı:

“Aslı Enver hamile mi?” 

Magazin basınını en tatlı haliyle eleştirmeyi adet edinen sempatik şarkıcı Murat Boz, “Aslı Enver hamile mi?” iddialarını yanıtladı. Murat Boz’un bu açıklaması sosyal medyada komik yorumlara sebep oldu. Birçok takipçisi “Kara murat benim” dercesine “Hayır benim…” diyerek sanatçıya cevap verdi.

Hamilelik dedikodusu neden çıktı?

 

Her şey Enver ve Boz çiftinin bir hastane önünde görülmesiyle başlamıştı. İddialara göre hastane önüne kadar gelen ünlü çift magazincileri görünce bir süre otoparkta onların gitmesini beklemiş ardından da gazeteciler gitmeyince, arabalarıyla hastaneye girmekten vazgeçip, oradan uzaklaşmışlardı.”

Tabi çoktan magazin basının fitili ateşlenmiş ve “Aslı Enver hamile mi?” başlıkları internet sitelerinde dönüp durmaya başlamıştı. Olayın önüne geçemeyen ünlü çift, konuya açıklık getirmeye çalışsa da ok yaydan fırlamıştı. Bu noktada Murat Boz yine sanatçı hassasiyetiyle kamuoyuna gerçeği bir ironiyle açıklamayı tercih etmiş ve sosyal medya hesabından şu paylaşımı yapmıştı:

“Açıklıyorum; Aslı değil hamile olan benim..” 

murat-boz-hamile

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu