MagazinMüzik

Murat Boz Tarkan’ı zirveden indirdi

Bir zamanlar vokalistliğini yaptığı Tarkan’ı zirveden indiren Murat Boz “Janti” takılıyor. Yeni albümü Janti ile 10 milyon kez izlenen Janti çıkış parçası videosu ve takipçi sayısı ile Tarkan’ı on kat geride bırakan Murat boz dinlenme,indirme ve izlenme rekorları kırıyor.

6 yıl boyunca Tarkan’ın vokalistliğini yapan ve bugünkü durumunu büyük ölçüde Tarkan ile beraber çalıştığı yıllarda kazandığı öğretilerle gelen Murat Boz digital platformda rakip tanımıyor. Murat Boz için müzik uzmanları “Boynuz kulağı geçti” yorumlarını yapıyor.

Tarkandan bir ay sonra albüm çıkaran Murat Boz 8 Nisan’da piyasaya sunulan ‘Janti’ isimli albümü ile yine yaza damgasını vuracağa benziyor.  Youtube’da sadec ebir linki ile yaklaşık 9 milyon 500 bin kişi tarafından izlenen Janti klibi en yakın takipçisi Tarkan’ın Veda Busesi’ni de ona katladı. Tarkan’ın albümündeki en sevilen parçası ‘Veda Busesi’ youtube’da yaklaşık 1 milyon 300 bin izleyiciye ulaştı.

Murat Boz digital alanda rakip tanımıyor

Sosyal medyadaki paylaşımlar ve izlenme oranlarının geneline bakıldığında da Murat Boz’un liderliği hatta şampiyonluğu konuşuluyor.

Instagramda ezeli rekabet

Megastar Tarkan’ın instagram takipçi sayısı 333 kişi, Murat Boz’un instagram takipçi sayısı 4 milyon 300 bin kişi olarak belirtiliyor. Devir artık Murat Boz devri.

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı