ManşetSinema

Murat Boz ve Burak Özçivit’in oynadığı Kardeşim Benim’in fragmanı yayında

15 Ocak’ta vizyona girmek için gün sayan, TAFF ve BRK’S Productions yapımı Kardeşim Benim’de eğlence rüzgarları esti. Burak Özçivit ve Murat Boz’un iki ünlü, müzisyen kardeşi canlandırdığı filmin setinde müzik ziyafeti vardı.

Senaryo gereği bir kamyonun kasasında çekimleri yapılan müzisyenlere Murat Boz da katılınca set bir anda eğlenceye boğuldu. Eline darbukayı alan Boz, müzisyenlerle birlikte ‘vur patlasın çal oynasın’ tadında anlara imza attı.

Film için ‘A Be Kaynana’ isimli şarkıyı seslendiren Murat Boz’a Burak Özçivit de eşlik etti. Ekibin eğlencesi kameralara böyle yansıdı…

VİZYON ÖNCESİ KLİP SÜRPRİZİ

Şarkılarıyla milyonları peşinden sürükleyen Murat Boz’un, film için yorumladığı ‘A Be Kaynana’ya bir de klip hazırlandı. Film görüntülerinden derlenen klip, bugün itibariyle televizyonlarda ve internet ortamında yayınlanıyor.

Yıllardır küs olan iki ünlü kardeşin, babalarının vasiyeti sonrası değişen hayatlarını anlatan ‘Kardeşim Benim’de Boz ve Özçivit’e, başarılı oyuncu Aslı Enver eşlik ediyor.

Senaryosu Zafer Külünk’e ait olan, yönetmen koltuğunda ise Mert Baykal’ın oturduğu, TAFF ve BRK’S Productions yapımı ‘Kardeşim Benim’ 15 Ocak’ta vizyona girecek.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu