Magazin

Murat Cemcir Baba Parası için 30 yaş yaşlandı

Yeni yılla birlikte tüm Türkiye’de vizyona girecek ‘Baba Parası’nın hem baba hem de çapkın oğlu Niyazi’yi canlandıran başrol oyuncusu Murat Cemcir, büyük ilgi gören makyaj haberlerinin ardındaki bir gerçeğe dikkat çekti.

Sanatçı, öncelikle kendisini otuz yıl yaşlı gösteren makyaj çalışması için birçok kişinin büyük bir emek verdiğini ifade etti.

“Aynı sette hem baba hem oğul olmayı şöyle bir an gözünüzün önüne getirin. Bir rolden sıyrılıp tamamen zıt bir karaktere bürüneceksin. Kolay iş değil. Hazırlık sürecinde kamera arkası ekibe büyük iş düşüyor” diyen Cemcir, sözlerini şöyle sürdürdü; ‘Bu işte çalışan ve disiplinli davranan başarılı olur. Sonuçta geleceğe bir mesaj bırakıyoruz. Bu filmler tarihe kalıyor. Yaptığımız iş kim bilir daha kaç kez tekrar tekrar izlenecek. Titizlikle çalışıyoruz, inşallah..”

BABA PARASI’NDAN RENKLİ KARE

‘Baba Parası’ filmi vizyon için gün sayarken  filmin seyircisiyle buluşmasına  az bir süre kala, sürpriz fotoğraflar geldi.

‘Baba Parası’, ‘1 Milyar Dolarlık’ mirasın peşine düşen bir ailenin komedi ve aksiyonla harmanlanmış hikayesini konu alıyor. Film, paranın cazibesine kapılan insanların nasıl değiştiğini usta oyuncu kadrosu ile beyaz perdeye taşıyor.

Sait Halim Paşa Yalısı’nda gerçekleştirilen çekimlerde 150 bin liraya uygulanan yaşlandırma makyajı ile dikkatleri üzerine çeken Murat Cemcir (Karun Baba), beş saatte uygulanan makyajla 30 yıl yaşlandırılınca, sosyal medyada çok konuşulmuştu. Filmden yeni gelen kareler ise daha ilgi çekici. Baba Parası ‘Karun’ un renkli dünyasını gösteriyor.

blank

1 Ocak’ta seyirciyle buluşacak ‘Baba Parası’ filmin başrollerinde Murat Cemcir ile birlikte Ahmet Kural, Devrim Yakut, Rasim Öztekin, Yağmur Tanrısevsin, Özgür Emre Yıldırım, Deniz Barut, Giray Altınok, Ayhan Taş ve Osman Alkaş rol alıyorlar. ‘Baba Parası’, TR 40 33 Productions yapımcılığında gerçekleştiriliyor.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu