Magazin

Murat Cemcir’in yapım şirketinden flaş açıklama

Ünlü oyuncu Murat Cemcir, şirketinde yönetici olarak çalışan yakın arkadaşı Necati Kocabay ile mahkemelik oldu.. Sabah gazetesinin haberine göre; Kocabay, mahkemeye başvurmuş ve Murat Cemcir’in şirketinden maaş alacağı ve ihbar tazminatı isteğinde bulunmuştu. Çıkan haberler sonrası Murat Cemcir’in şirketinden açıklama yapıldı.

Murat Cemcir’in yapım şirketi TR 40 33’ten yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

“Şirketimiz TR 40 33 çalışanlarından Necati Kocabay’ın, şirket aleyhine alacağı olduğu iddiasıyla açmış olduğu davaya ilişkin çıkan haberlerin içeriğinin eksik, taraflı ve gerçekliği yansıtmadığı tarafımızca görülmüştür.

Mahkeme süreci devam eden, bu dava ile ilgili olarak, haber içindeki tüm iddialar asılsız ve hayal ürünüdür. Tamamen iddiadan ibaret olan tüm beyan ve anlatımlar hakkında tarafımızca Necati Kocabay hakkında iftira temelli suç duyurusunda bulunarak, bu sürece bir yenisini de eklemiş bulunmaktayız.

Devam eden dava ile ilgili anlatılacak ve ortaya çıkacak çok konu vardır ve bunun tüm kanıtları da gerekli yerlere iletilmiştir. Konunun ve karşı tarafın boş çabasının sonuna kadar takipçisi olacağız.

Ayrıca tüm süreci, hukukun izin verdiği sürelerde, kamuoyu ile paylaşacağımızı bildiririz.”

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu