Magazin

‘Murat Ceylan’la aşk yaşıyor!’ haberine Danla Biliç’ten fotoğraflı cevap

Sosyal medya fenomeni olarak ün yapan ve YouTube videolarıyla adından söz ettiren Danla Bilic, son zamanlarda aşk hayatıyla gündeme geliyor. Uzun zamandır yalnız olan Bilic’in adı birçok isimle yakıştırılmaya başlandı. Bu isimlerden biri de Survivor sunucusu Murat Ceylan oldu. Bodrum’da bir araya gelen ikiliden aşk iddiasına cevap Danla Biliç’ten geldi.

Sosyal medya fenomeni ve YouTuber Danla Bilic ile sunucu Murat Ceylan’ın aşk yaşadığı iddia edildi. Bilic, çıkan haberlerin ardından Bodrum tatilinde bir araya geldiği Ceylan ile pozunu sosyal medya hesabından yayınladı.

Danla Bilic, “Şimdi haberim oldu, hayırlı olsun” notuyla yaptığı paylaşımla aşk iddialarını ti’ye aldı.Ceylan da Bilic ile bu fotoğrafını sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaştı.

‘CEMAL İLE EVLENDİK’ DEMİŞTİ

Cemal Can Canseven ile yakın arkadaş olan Danla Bilic, canlı yayında, ‘Cemal Can ile 5 ay evli kaldık. Baktık evli yapamıyoruz, ‘arkadaş kalalım’ diye düşündük. Evet, ciddiyim. Can beni aldattığı için ayrıldık’ açıklamasını yapmıştı. Bilic daha sonra şaka yaptığını söylemişti.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu