ManşetMüzik

MURAT DALKILIÇ “DAHA DERİNE” İLE MÜZİKSEVERLERLE BULUŞUYOR

Parçaları ve sahne performansı ile Pop müziğinin en iddialı isimlerinden Murat Dalkılıç’ın merakla beklenen 3.albümü ‘’DAHA DERİNE‘’ 9 Haziran’da dinleyicisiyle buluşuyor!

Albüm ile aynı adı taşıyan “Derine”nin yanı sıra, “Bu Nasıl Aşk”, “Yani”, “Kördüğüm” gibi birbirinden iddialı 13 parçayla yakışıklı şarkıcı yaza damgasını vuracak. 2 senelik yoğun bir çalışmanın ardından raflarda yerini almaya hazırlanan “Daha Derine” Ozan Çolakoğlu müzik direktörlüğünde ve DMC imzası ile raflarda yerini alacak.

İLK KLİP “BU NASIL AŞK”A GELDİ!

Albümde ki 6 parça Murat Dalkılıç imzası taşırken, ‘’Bu Nasıl Aşk” ın söz ve müziği ise Oğuzhan Koç’a, aranjesi de Ozan Çolakoğlu’na ait. İlk klibini de bu parçaya çeken Dalkılıç, çekimleri 30 kişilik bir ekiple Antalya, Belek’te 2 günde tamamladı. Klip için Sedat Doğan yönetmen koltuğuna otururken, kamera karşısında ise Dalkılıç’a Finlandiyalı güzel Heidi Hautanen eşlik etti.

Gülşen, Harun Tekin, İskender Paydaş, A.Emir Batkan, David Şaboy ve Alper Erinç gibi müzik dünyasının en önemli isimleri parçaları, aranjeleri ve mixleriyle Murat Dalkılıç’ın albümünde yer aldı!

ŞARKILAR İLK KEZ GÜZELLER ARASINDA SAHNEYE ÇIKTI!

27 Mayıs akşamı Miss Turkey Güzellik Yarışması’nda “Daha Derine”nin çıkış parçası olan “Bu Nasıl Aşk”ı ve “Yani”yi Dalkılıç ilk kez güzeller için söyledi. Sahne şovu ve yeni parçalarıyla Dalkılıç müzik eleştirmenlerinden tam not alırken, sosyal medyada en çok konuşulanlar listesine girdi!

‘’Daha Derine’yi uzun zamandır çok büyük titizlikle ve mesaiyle hazırladık, müzik severlerin arşivlerinde yer alacağına inandığımız bir çalışma oldu.’’ Diyen Dalkılıç yaza yeni hitleriyle damgasını vuracak!

Mitos

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu