Magazin

Murat Dalkılıç ile Merve Boluğur boşanmasının gerçek sebebi ne?

Murat Dalkılıç ile Merve Boluğur cephesinde hüzün… Ünlü şarkıcı Murat Dalkılıç ünlü oyuncu Merve Boluğur’un boşanma davası yaklaştı. Ünlük çiftin 2 yıl önce birleştirdikleri hayatında ayrılık vakti gelip çattı. Boşanma sebebi ihanet mi? Murat Dalkılıç ile Merve Boluğur boşanma davası ne zaman? Taraflar neler söyledi?

Geçtiğimiz ay Merve Boluğur, Murat Dalkılıç’la birlikte yaşadığı İstanbul Yeniköy’deki evden ayrılıp yeni bir ev aramaya başlamış, ardından da Çeşme’ye tatile gitmişti.  Halen Çeşme’de tatil yapan Merve Boluğur, annesi Nehra Boluğur’a Yeniköy’deki evine gidip özel eşyalarını toplamasını söyleyince; anne Boluğur kızının manevi değeri olan özel eşyalarını kendi evine götürdü. Tatilden dönünce yeni evine yerleşmek isteyen Merve Boluğur’a ev bakma işi de yine anne Nehra Hanım’a düşmüş görünüyor.

Boşanma sebeplerini “Birbirimize aşkımız bitti” diyerek özetleyen çiftin ilk duruşma ile birlikte boşanacaklarına ve hayatlarına bekar olarak devam edeceklerine kesin gözüyle bakılıyor. Merve Boluğur’un en son yakın çevresine “Bu evlilik tamamen bitti, artık geri dönüşü yok” dediği iddia edilmişti. Ancak her ne kadar çift durumu aşkın bitmesi olarak nitelese boşanma sebebinin “İhanet” olduğu iddia ediliyor.

Boşanma sebebi ihanet mi?

Sözcü’de yer alan habere göre çiftin boşanma sebebi ihanet! Haberde “Merve Boluğur – Murat Dalkılıç evliliğinin bitmesine ihanetin yol açtığı iddia edildi. Kulislerde konuşulanlara göre 22 Temmuz gecesi Alaçatı’da kendisi gibi şarkıcı arkadaşı Boygar Öğün ile birlikte bir mekanda sabaha kadar eğlenen Dalkılıç, gecenin sonunda esmer bir güzelle yakınlaşmış. Bu yakınlaşmayı tesadüfen mekanda bulunan Merve Boluğur’un arkadaşları görüp güzel oyuncuya bilgi vermiş. O gün ayrılma kararı alan Boluğur, evliliğini kurtarmak için eşiyle tatile çıkmasına rağmen ihaneti içine sindirememiş. Bu gelişme sonrası boşanma davasını Merve Boluğur açmış.” bilgilerine yer veriliyor.

Boşanma ne zaman?

Murat Dalkılıç ve Merve Boluğur’un açtığı boşanma davasının ilk duruşmasının 27 Ekim’de Beykoz Aile Mahkemesi’nde görüleceği öğrenildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu