Yerli Dizi

Murat Şeker komedi dizisi Klavye Delikanlıları dizisiyle geliyor

 

Sinema seyircisinin yüzünü güldüren komedi filmlerinin ve son dönem Türk Sineması’nın fenomen projelerinden “Çakallarla Dans” Serisi’nin yaratıcısı Murat Şeker güldürü dizisiyle geliyor. Projeleri sinema salonlarında olduğu kadar, televizyon izleyicisinin de dikkatini çekmeye başaran Murat Şeker, televizyon için yazacak.

Senarist, yapımcı ve yönetmen Murat Şeker, Aşk Tutulması, Aşk Geliyorum Demez, Deliormanlı filmleri ve Çakallarla Dans serisi ile sinema sektörüne damga vurmuş isimlerden biri olarak tanınıyor.

Yapımcılığını Süreç filmin gerçekleştireceği, senaryosu Murat Şeker ve Ali Tanrıverdi’ye ait olan “Klavye Delikanlıları”nın genel yönetmenlik koltuğuna da Murat Şeker oturuyor.

Murat Şeker, “ Artık televizyona bir dizi yapmanın zamanı gelmişti. Anlatacak çok şey birikti” diyerek yeni projesini duyurdu.

Komedi-Aksiyon türündeki dizi, “Klavya Delikanlıları”nın sanal ve gerçek dünya arasında başlarından geçen tehlikeli maceraları, Murat Şeker ve ekibinin eğlenceli diliyle ekrana taşıyacak.

Yeni dizinin oyuncuları ile ilgili olarak Rasim Öztekin, Hande Soral, Alper Saldıran’ın adı geçiyor. Yeni dizinin Show TV’de ekrana gelmesi bekleniyor.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Fiyatuygun.com TR