Magazin

Murat Yıldırım, Tolga Sayışman’dan Sonra Burak Hakkı da yabancı gelin getirdi

Yakışıklı Türk oyuncularının yabancı gelin modasına Burak Hakkı da uydu. Murat Yıldırım, Tolga Sayışman’dan sonra Burak Hakkı da gönlünü bir yabancı dilbere kaptırdı.

Sema Şimşek ile evliliğinin bitmesinin ardından “Bir daha evlenmem” diyen ünlü oyuncu Burak Hakkı, şu günlerde Yunan sevgilisi ile dünya evine girmeye hazırlanıyor.

Burak Hakkı, Yunanlı sevgilisi Hara Pappa için yeminini bozdu ve nikah masasına oturmaya gün sayıyor.

Yunan güzeline 50 bin liralık tek taş yüzük!

Burak Hakkı yeminini bozmakla kalmadı. Nişanlısı Hara Pappa için 50 bin TL değerinde bir tek taş yüzük de aldı.

Eski eş düğüne geliyor!

Burak Hakkı’nın boşandığı eski eşi Sema Şimşek’in de düğüne geleceği iddia ediliyor. Manken Sema Şimşek’le 10 yıllık evli kalan ve 2012 yılında ayrılan Burak Hakkı yeniden damatlık giyecek.

“Bir daha evlenirsem eski eşim Sema ile evlenirim” diyen ünlü oyuncunun aklını başından alan ise bir Yunan güzeli oldu. Daha önce DJ Lia Papadakis ve sunucu Konstantina Spyropoulou adllarındaki 2 Yunan güzelle de adı aşk dedikodularına karışan Burak Hakkı, Mart ayından beri gönlünü kaptırdığı Pappa ile evleniyor. 44 yaşındaki yakışıklı oyuncunun düğününü yaz sonunda Yunanistan’da yapmayı planladığı söyleniyor. Üstelik düğüne ayrıldıkları halde dostlukları devam eden eski eşi Sema Şimşek’in de davetli olduğu belirtiliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu