GündemSosyal Medya

Mustafa Altıoklar’a şok!.. Eski yönetmen hakkında gözaltı kararı alındı

Eski yönetmen Mustafa Altıoklar hakkında gözaltı kararı çıkarıldığı haber veriliyor. İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı, Mustafa Altıoklar’ın,  15 Temmuz FETÖ’cü darbe girişiminin birinci yılında düzenlenen anma törenlerine ilişkin Twitter hesabından yaptığı paylaşımları inceledi. Başsavcılık, incelemesinin ardından Altıoklar hakkında gözaltı kararı aldı. Öte yandan Mustafa Altıoklar’ın, Almanya’da olduğu öğrenildi.

MUSTAFA ALTIOKLAR ALMANYA’DA İDDİASI

Şimdilerde sadece sosyal medyada muhalif ve provokatif söylemlerle dikkat çeken eski yönetmen Mustafa Altıoklar’ın bugün sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım tepkilere neden oldu.  Mustafa Altıoklar, 15 Temmuz’un yıldönümünde Twitter hesabından verdiği mesajlarla vatandaşların hışmına uğradı.

MUSTAFA ALTIOKLAR’DAN VATANDAŞA HAKARET

15 Temmuz darbe girişiminin yıl dönümünde ”15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü” etkinliklerinin yapıldığı sırada eski yönetmen Mustafa Altıoklar’ın Twitter hesabından geçtiğimiz 15 Temmuz’da destan yazan vatandaşlarımıza yönelik yaptığı paylaşım tepki çekti. Altıoklar, Türk halkına alenen hakaret etti.

Beyaz TV’de konuşan Osman Gökçek, Mustafa Altıokların paylaşımını ekrana getirterek eski yönetmeni kıyasıya ekleştirdi.

İşte eski yönetmen Altıoklar’ın Twitter’dan yaptığı o çirkin paylaşımlar;

Etiketler

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı