GündemManşet

Mustafa Armağan ve Yavuz Bahadıroğlu hakkında takipsizlik kararı

TVNet’te yayınlanan Derin Tarih programında vuku bulan ve soruşturmaya uğrayan Atatürk’le ilgili sözlerin soruşturmasında flaş gelişme… “Atatürk’ün hatırasına hakaret” kapsamındaki soruşturmanın tamamlandığı haber veriliyor. Tutuklu sanık Süleyman Yeşilyurt ile ayrı olaydan soruşturmaya muhatap olan firari sanık  Hasan Akar’ın 2.5 ile 7.5 buçuk yıl arasında hapis cezasına çarptırılmaları istendi. Mustafa Armağan ve Yavuz Bahadıroğlu hakkında takipsizlik kararı verildiği bildiriliyor.

SÜLEYMAN YEŞİLYURT HAKKINDA 7.5 YIL İSTENİYOR

Atatürk’e hakaret soruşturmasında Süleyman Yeşilyurt’un 7.5 yıl hapsi istendiği öğrenildi. Bakırköy Cumhuriyet Başsavcılığınca, Süleyman Yeşilyurt ve Hasan Akar hakkında, ”Atatürk’ün hatırasına alenen hakaret” ile ”halkı kin ve düşmanlığa alenen tahrik etme” suçlarından 2,5 yıldan 7,5 yıla kadar hapis cezası istemiyle iddianame hazırlandı. Mustafa Armağan ve Yavuz Bahadıroğlu hakkında takipsizlik kararı verildi.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu