Magazin

Mustafa Ceceli, İrem Derici’nin saçlarına ne yaptı?

Ünlüler özellikle Instagram hesaplarından attıkları adımları takipçileri ile paylaşıyorlar. Son olarak İrem Derici kuaförde çekilen bir videosunu hayranlarıyla paylaştı. İlginç videoda yakın arkadaşı Mustafa Ceceli bakın İrem Derici’nin saçlarına ne yapıyor?

İrem Derici meslektaşı Mustafa Ceceli ve kuaförü Önder Tiryaki ile sohbetlerini Instagram hesabından paylaşırken etiketlemede hata yaptı. Ünlülerin kuaförü ve makyözü olarak camiada ün salan Önder Tiryaki’nin sahneye hazırladığı İrem Derici keyifli anlarını Instagrama atmak istedi. Kulise gelerek fön makinesini ele geçiren Mustafa Ceceli’nin videosunu çeken İrem Derici o anların videosunu Instagram hesabından, “Önder yandın gidiyor elinden mesleğin” notuyla paylaşmak ve kuaförünü etiketlemek istedi.

Ancak Önder Tiryaki’nin hesabını etikeletmek isterken yaptığı harf hatasıyla hiç tanımadığı birini etiketlemiş oldu. Yalçın Kara isimli bir kullanıcıyı etiketleyen İrem Derici’nin bu hatası da böylelikle magazin dünyasına konu olmuş oldu.

Ünlü şarkıcı İrem Derici ile Mustafa Ceceli’nin dostluğu magazin dünyasında parmakla gösteriliyor.

Başa dön tuşu