Televizyon

Mustafa Ceceli ve Ahmed Hulusi’den sürpriz Ramazan programı… Hangi kanalda yayınlanacak?

Mustafa Ceceli ve ünlü yazar düşünür Ahmed Hulusi’nin yolu yeni bir programda bir araya geldi.Ramazan Ayı boyunca Türkiye’nin pop müziğinde güçlü sesi Mustafa Ceceli soracak, düşünür ve yazar Ahmed Hulusi cevaplayacak. Ramazan ayında ekrana gelecek olan program M.Ali Ilıcak’ın sahibi olduğu 1AN TV’de ekrana gelecek.

MUSTAFA CECELİ VE AHMED HULUSİ 1ANTV’DE

İslam Dini çalışmalarının sonuçlarını, elde ettiği ve bugüne kadar belki de hiç duymadığınız bulguları paylaşacak olan Ahmed Hulusi, Mustafa Ceceli ile birlikte Ramazan Ayı süresince 1AN TV’de iftar öncesi ve sahur öncesi programlarında, saat 20.15 ve 03.00’de ekranları başındaki izleyicilerle birlikte olacaklar.

Ahmed Hulusi, yıllardır ABD’de yaşayan ve de kitaplarını internet üzerinden bedeva olarak paylaşmasıyla biliniyor. Belli bir kitlenin yakından tanıdığı Ahmed Hulusi kaleme aldığı çok sayıdaki kitaplarıyla dikkat çekiyor.

Uzun zamandan beri ABD’de yaşayan Ahmed Hulusi’nin bu program için ABD’den Türkiye’ye geldiği konuşuluyor.

KIVANÇ TATLITUĞ’UN HOCASI OLDUĞU İDDİA EDİLMİŞTİ

Sözcü gazetesi yazarı Soner Yalçın, ünlü oyun Kıvanç Tatlıtuğ ile ilgili bir iddia ortaya atmıştı. Yalçın’ın “Tatlıtuğ ailesi Amerika’ya yerleşti, bir tarikat ve hoca aracılığıyla yönlendiriliyor” iddiası ortalığı karıştırmıştı. Bu ilginç tarikat iddiasına ilk tepki Kıvanç Tatlıtuğ’un ağabeyi Cem Tatlıtuğ’dan gelmiş, Tatlıtuğ, bu iddiayı reddetmişti.

Cem Tatlıtuğ, aile üyelerinin uzun süreden beri ABD’de yaşayan ve piyasada dini konularda çok sayıda kitabı bulunan Ahmet Hulusi’nin müridi olduğu, bu nedenle Amerika’ya yerleşme kararı verdiği yönündeki iddiaları mahkemeye taşıyacaklarını açıklamıştı.

TAZMİNATI ÇYDD BAĞIŞLADI

Kıvanç Tatlıtuğ,Tarikat polemiği’ yaşadığı gazeteci Soner Yalçın’dan kazandığı 15 bin TL’lik tazminatı Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği’ne (ÇYDD) bağışlamıştı.

1AN TV NERELERDEN İZLENİYOR?

M.Ali Ilıcak’ın sahibi olduğu 1 ANTV kanalı D-Smart 90. kanaldan ve Digitürk Türksat paketi 228. kanaldan izlenebiliyor.

Kanal ayrıca Youtube üzerinden de izlenebiliyor.

MEDYABEY

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu