Magazin

Mustafa Ceceli ve Selin İmer balayına doymuyor!

10 Temmuz’da dünyaevine giren ünlü şarkıcı Mustafa Ceceli ve Selin İmer Ceceli çifti ikinci kez balayına çıktı… Daha önce de Fransa’nın güney sahillerinde ilk  balayına çıkan çiftin ikinci tatili asıl balayı olarak nitelendiriliyor. İddialara göre Mustafa Ceceli yeni eşi İmer için sürprizlerle dolu bir balayı hazırlamış.

Mustafa Ceceli mutluluktan uçuyor

Mustafa Ceceli 9 yıllık eşinden ayrılır ayrılmaz tekrar nikah masasına oturmuş ve magazin dünyasına bomba gibi düşen evliliği ile günlerce gündemden düşmemişti. Bugün New York’a uçakla giden Ceceli çifti için Sabah Gazetesi’nden Bülent Cankurt ikili hakkında bir yazı kaleme alarak asıl balayının şimdi başladığını şu sözleriyle duyurdu…

“10 Temmuz’da nikah masasına oturan ünlü sanatçı Mustafa Ceceli ile güzel eşi Selin İmer Ceceli’nin bebek beklediğine dair haberler, geçen hafta magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. Mustafa Ceceli’nin de açıkladığı gibi henüz ortada bebek falan yok ama ikinci balayı var. Evet, yanlış okumadınız; nikahlarının ardından kısa bir balayı için Fransa’nın güney sahillerine giden çift, asıl balayına yeni çıktı.

Dokuz yıllık eşinden boşanıp sevgilisi Selin İmer ile evlenen ve mutluluktan ayaklarının yere basmadığı konuşulan Mustafa Ceceli, çiçeği burnunda eşi için süper bir balayı programı hazırlamış.

NY’de başlayıp Miami’de bitecek

Bugün New York’a uçan Ceceli çifti, bir nevi küçük bir Amerika turu yapacak! Çift, New York’un ardından Los Angeles’a ve oradan da Miami’ye geçecek. Amerika’nın en ünlü şehirlerinin altını üstüne getirecek olan çiftin bu aşk tatili tam 25 gün sürecek. Hem Mustafa Ceceli’nin hem de Selin İmer Ceceli’nin bebek istediğini bildiğim için bu uzun balayı tatilinden bebek müjdesiyle dönerlerse hiç şaşırmam.”

Mustafa Ceceli ve Selin İmer çiftinin şu sıralar mutluluktan uçtuklarını söylesek yalan olmaz.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu