Magazin

Mustafa Ceceli yalnızlığa 5 gün dayandı! İşte yeni sevgilisi!

Mustafa Ceceli boşandıktan 5 gün sonra sevgilisiyle görüntülendi! Mustafa Ceceli eşinden ayrıldıktan sonra kiminle birliktelik yaşıyor? Magazin dünyasında günün en çok konuşulan konularından biri kuşkusuz Mustafa Ceceli ve Selin İmre aşkı… Bu aşk ne zaman başladı? Mustafa Ceceli’nin yeni sevgilisinin kim olduğu merak uyandırdı. Görüntülenen çiçeği burnunda çift bir açıklama yaptı mı? Sosyetik güzel Selin İmer kimdir?

Son dönemlerin popüler şarkıcısı Mustafa Ceceli 9 yıllık eşi ve oğlunun annesi olan Sinem Ceceli’den 5 gün önce boşandığını; oturdukları evi eski eşine verdiğini ve 3 milyon lira da tazminat ödediğini açıklamıştı. Daha bu konu konuşulurken Ceceli’nin ismi sosyetik güzel Selin İmer ile anılır oldu.

Posta gazetesinin haberine göre 37 yaşındaki Mustafa Ceceli sosyetenin en havalı ve tanınan isimlerinden 32 yaşındaki Selin İmer ile birlikte. Selin İmer sosyetede playboylarla yaşadığı aşklarla tanınıyor.

Selin İmer Ahmet Hulusi Cemaatinden mi? 

İddialara göre; Ceceli’nin yeni sevgilisi Selin İmer, Cecelinin “Şeyhim” dediği ABD’de yaşayan Ahmed Hulusi’nin cemaatinden.

14 Ocak doğumlu 32 yaşındaki sosyetenin tanınan ismi İmer’in ismi daha önce Alican Ulusoy, Doruk Kaya ve Beşiktaş eski Başkanı Serdar Bilgili gibi ünlülerle yaşadığı aşklarla anılmıştı.Yakın bir zamana kadar adı Atletico Madrid’in yıldız futbolcusu Arda Turan ile anılmaya başlanmış ancak bu haber hem İmer hem de Turan tarafından yalanlanmıştı. Uzun süre magazin gündeminde olmayan İmer son olarak Bensu Soral’ın sevgilisi Hakan Baş ile anılan birlikte deniyordu. İmer bir zamanlar da kürk giydiği için zamanında çok eleştiri almıştı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu