Magazin

Mustafa Ceceli yeni sevgilisi Selin İmerle evlilik iddiası hakkında ne dedi?

Mustafa Ceceli’den jet hız evlilik açıklaması!..Bir hafta önce boşanan Mustafa Ceceli yeni sevgilisiyle evleniyor! Sevgilisi Selin İmer ile yaşadığı aşkın ortaya çıkmasının ardından ünlü şarkıcı evleneceklerini açıkladı. Sessizliğini bozan Ceceli Selin İmer ile olan aşk haberleri ardından neler söyledi? Mustafa Ceceli ve Selin İmer ne zaman evleniyor?

9 yıllık eşi ve oğlunun annesi Sinem Hanım’dan boşanalı daha bir hafta olmadan Ceceli yeni sevgilisiyle evleneceğini açıkladı. 5 gün önce boşandı. Boşanmanın hemen ardından Selin İmer ile yaşadığı aşkın ortaya çıkması üzerine bir Miami’ye giden Ceceli şu açıklamayı yaptı.

Mustafa Ceceli aşk haberlerine jet hızıyla cevap verdi

“Öncelikle bilinmesini isterim ki bu bizim hayatımız ve atacağımız adımlarla alakalı kimseden izin almaya gerek olduğunu düşünmüyoruz. Defalarca dile getirmeme rağmen hala anlamak istemeyenlere bir kez daha hatırlatayım; Ahmed Hulusi bir şeyh değildir, cemaati yoktur, kimsenin hayatına karışmaz. Dolayısıyla ‘birlikte yanına gitmişler’ benzeri, iftiralara şaşırıyoruz. Şu anda ben Amerika’dayım Selin ise İstanbul’da. Aldığımız ortak kararı sizlerle de paylaşmak isteriz. Dönünce evleneceğiz.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu