Magazin

Mustafa Ceceli’nin yeni karısı Selin İmer tartışılan dövmesini nasıl savundu?

Şarkıcı Mustafa Ceceli ile bir süre önce evlenen Selin İmer Ceceli tepki çeken dövmesi hakkında ilk kez konuştu. Selin İmer günlerdir tartışma konusu olan kolundaki dövmenin anlamını açıklarken ateş püskürdü. Selin İmer’in dövmesi sosyal medyada da tartışma konusu olmuştu.

Balayını Fransa’da geçiren çift; mutluluk fotoğraflarını sosyal medyada paylaşmış, yeni gelin Selin İmer Ceceli’nin kolundaki artı işaretindeki dövme “Haç işareti” olarak yorumlanmış ve büyük tepki almıştı. Tepkiler üzerine Selin İmer, kendisini eleştirenleri topa tuttu.

blank

Sosyete aleminin yakından tanıdığı güzel İmer; kolundaki dövmeyi paylaşarak “1983 yıldır var olan haç şaretini artı işaretiyle karıştırabilecek cahiliyette yaşamaya mahkum edildiğiniz için üzgün değilim, Allah ne eylerse güzel eyler… İsimlerinizi zikretmeyeceğim siz kendinizi biliyorsunuz! Fıtratınız insanları yalanlarla kışkırtmak.

Gerçekliğinden eminmiş gibi yaptığınız haberler de aynen bu dövmenin içeriği gibi zandan ve iftiradan ibaret… 1 sene evvel yaptırdığım içerisinde Kelime-i Tevhid yazan bir dövmeyi, insanlara 10 sene önce yaptırdığım bir ‘haç’mış gibi lanse ederek ne kadar kasıtlı ve yalan “haber” yaptığınızı da gözler önüne serdiğiniz için size teşekkürü bir borç bilirim.” açıklamasını getirdi.

İşte o dövme

blank

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu