Magazin

Mustafa Ceceli’ye darbe üstüne darbe!… Bir konseri daha iptal edildi

Ünlü popçu Mustafa Ceceli’nin, kabus günleri devam ediyor. Ünlü yorumcu, özel hayatının magazin medyasının gündeminden düşmemesi nedeniyle zor günler geçiriyor. Ünlü popçunun daha önceden planlanan konseri ile ilgili iptal kararı çıktı. Konya’nın Seydişehir ilçesinde düzenlenecek şölende Ceceli’nin vereceği konser ile ilgili sıkıntı yaşandı.

KONYA KONSERİ İPTAL EDİLDİ

Ünlü şarkıcıyla ilgili basında çıkan son haberler nedeniyle konserinin belediye tarafından iptal edildiği öğrenildi.
Seydişehir Belediyesi’nin 10-15 Ağustos tarihleri arasında düzenleyeceği ’Seydişehir Kalkınma Şöleni’nde sanatçılar Esat Kabaklı, İsmail Altunsaray, Uğur Işılak, Hüseyin Kağıt ve Grup İmera’nın yanı sıra Mustafa Ceceli’nin de konser vereceği duyurulmuştu.

Ancak Seydişehir Belediyesi, 10 Ağustos günü Mustafa Ceceli’nin vereceği konseri iptal etti. Konserin iptal edilme nedenin ise Mustafa Ceceli hakkında son günlerde basında eski eşiyle ilgili basında çıkan video ve haberler gösterildi.

Etiketler

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı