Medya

Mustafa Kartoğlu hangi kanalda yeni programa başlıyor?

Akşam Gazetesi Genel Yayın Yönetmenliği görevine getirilen Mustafa Kartoğlu, yeni bir TV programına başlıyor. 24 TV’de yayınlanacak olan yeni program Basın Ekspres’in ilk bölümü 13 Şubat Çarşamba günü saat 20.00’de ekranlara gelecek. Kartoğlu’nun ilk program konuğu ise İçişleri bakanı Süleyman Soylu olacak.

24 TV’DE YENİ PROGRAM: BASIN EKSPRES

Moderatörlüğünü Akşam Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Mustafa Kartoğlu’nun yapacağı Basın Ekspres, özel konu ve konuklarıyla, her Çarşamba saat 20:00’de, 24 TV’de izleyiciyle buluşacak.

Bakan Soylu, programda merak edilen soruların cevaplayacak. Basın Ekspres’in ilk bölümü 13 Şubat Çarşamba günü 20:00’de 24 TV’den yayınlanacak.

Mustafa Kartoğlu Star gazetesinin Ankara temsilcilik görevini yürütüyordu. Kartoğlu, Murat Kelkitlioğlu ile yolların ayrılmasının ardından Akşam gazetesinin yayın yönetmenliğine getirilmişti.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu