Medya

Mustafa Yıldız, Şemdinli’de Mehmetçiğin anlamlı mücadelesini ekrana taşıyor

Ülke TV’de yaptığı programlarla adından söz ettiren deneyimli haberci Mustafa Yıldız, şimdilerde stüdyonun dışında da önemli işlerin altına imza atmaya devam ediyor. Yıldız, şimdilerde Doğu’nun kış şartlarında Şemdinli kırsalında komandolarımızın büyük fedakarlıklarla yaptıkları terörle mücadeleyi  görüntülemek için sahaya indi.

KOMANDOLARLA İÇ İÇE 

Hafta içi her gün 17:00′ de Ülke TV ekranlarında yayınlanan Odak Noktası programını sunan gazeteci Mustafa Yıldız, kameraman Sabri Karagöz ile birlikte Hakkâri Şemdinli kırsalında terör örgütü üyeleri ile Türk Silahlı Kuvvetleri’nin mücadelesini görüntüledi.

Daha önce de dünyada ve Türkiye’de birçok Savaş bölgesinde çekimler yapan Mustafa Yıldız 3 gün dağlarda komandolarla birlikte gezdi.Deneyimli gazeteci Geçtiğimiz aylarda da Bingöl’de komandoların terör örgütü yuvalarına gerçekleştirdiği operasyonları katılmıştı.

Şemdinli’de gerçekleştirilen operasyonların görüntüleri Önümüzdeki hafta Ülke TV’de izleyicisiyle buluşacak

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu