Televizyon

Mustafa Yıldız’dan Fatih Portakal’a tepki: “O zaman biz de rahatsızız!”

Ülke TV’de Odak Noktası adlı programının deneyimli habercisi M. Mustafa Yıldız, Fox TV Ana Haber Spikeri Fatih Portakal’ın “yaşam tarzı” eleştirilerine sert yanıt verdi. Ülke TV’de yayınlanan Odak Noktası programının yapımcısı M. Mustafa Yıldız, referandumda “hayır” oyu vereceğini açıklayan Fatih Portakal’a canlı yayında yüklendi.

FATİH PORTAKAL NE DEMİŞTİ?

Fatih Portakal, daha önce “Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın meydanlarda bağırarak miting yapmasından, kadınlarla ilgili söylemlerinden rahatsızım.” demişti.

Mustafa Yıldız ile Odak Noktası programının 23 Ocak 2017 Pazartesi günü ekranlara gelen bölümünde gazeteci ve sunucu Fatih Portakal’ın attığı ilgi çekici tweet değerlendirildi.

Cumhurbaşkanlığı sistemi ile ilgili olarak atılan o tweet’te, “Bu maddelerle sistem değişikliğine hayır diyorum: Partili ama tarafsızbir Cumhurbaşkanı nasıl olacak?” diyen Portakal’a yanıt Mustafa Yıldız’dan geldi. Yıldız, geçmişte yaşanan süreçleri hatırlatarak, “O zaman biz de rahatsızız.” dedi.

“…SEN DE RAHATSIZ OLMALISIN PORTAKAL!”

Bu sözler üzerine Yıldız, “ben de rahatsızım Portakal!” diyerek söze başladı. Deneyimli haberci daha sonra bir gazeteci dostunun eşi çarşaf giydiği için bir restorandan nasıl kovulduğunu, Medine Bircan’ın hastaneye başörtülü fotoğrafıyla kabul edilmeyince fotoşopla peruk takıldığını bunlardan rahatsız olduğunu söyledi.

Yıldız ayrıca CHP lideri Kılıçdaroğlu’nun “kan dökmeden başkanlığı getiremezsiniz söylemlerinden ve milletvekillerinin terörist cenazesinde tabuta sarılıp ağlamasından da rahatsızım. Bu ülkede birlikte yaşıyorsak sen de rahatsız olmalısın Portakal!” dedi.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.
Başa dön tuşu