Müzik

Müzik dünyasında yeni bir “Çağ” başlıyor

Besteci ve yorumcu Çağ, çok yakında sarkılandık tekli/single çalışmasıyla 2645 Records etiketiyle müzik severlerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Uzun yıllardır şarkı sözü yazarlığı ve bestecilik yapan Çağ, sevenleriyle kavuşmanın heyecanını yaşıyor.

Çağ, söz ve bestesi kenisine ait “Şarkılandık” adlı çalışmasıyla ilgili olarak ‘’bu calışma aslında benim içimde biriktirdiğim bir çok şarkinin ve duygunun dışa yansımasi . Şarkilandik adlı çalışmam dinleyicilerime yüreğimin armağanıdır. Güle eğlene dinleyeceklerinden eminim ‘’ diyor.

ÇAĞ KİMDİR?

16 yıldır sanat dünyasında birçok sanatcının albüm calışmalarında Çağ’ın söz ve besteleri yer alıyor. Davut Guloglu’nun seslendirdiği “Aşk”, Taha Özer’in “Vay Canına”, Birkan’ın “Sil Bastan” ve Yıldız’ın “Ne Alaka” adlı şarkıları Çağ’ın yapmış olduğu çalışmalarından sadece bir kaçını oluşturuyor.

Yüzlerce söz ve bestesi olan sanatçı, “Yeni bir Çağ başlıyor” sloganıyla ve artık kendisinin yorumlayacağı şarkılarla müzik severlerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Etiketler

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı