SurvıvorTelevizyon

Nagihan’ın “kıskançlık” açıklaması Acun Ilıcalı’yı gülme krizine soktu

Survivor’un 9 Mayıs Pazartesi akşamı yayınlanan bölümünde ödül oyununu Ünlüler kazandı. Ödül oyununda büyük bir çekişe yaşandı. En son durum 9-9’a geldi. Son oyunda Ünlüler bayrak yarışı önde bitirince ödüle ulaşmış oldular. Konseyde ise Nagihan’ın kıskançlık konusuyla ilgili açıklamaları kelimenin tam anlamıyla olay oldu.

Ödül, Acun Ilıcalı tarafından 1 günlük Survivor dışında bir tatil olarak açıklandı. Katamaran gezisi, su sporları ve yemek ödülün içindeki unsurlardı.

Destekten TR

Ünlüler uçak yolculuğu yapıp katamaranla gezip yemek yiyip su sporları ile günlerini gün edecekler.

Destekten TR

Yunus’un ödül oyunu öncesinde takım arkadaşları tarafından oyunlarda tercih edilmemesi Ünlüler takımında kendisini iyice geriye çekmesine neden oldu.

Destekten TR

Günün sonunda konsey vardı. Konseyde eleme potasındaki isimler Atakan, Ezgi ve Yunus Günçe idi. Bu akşam oylar kullanılacak yarın da Survivor’da bir veda yaşanacak. Üç isimden biri adaya veda edecek.

NAGİHAN’IN AÇIKLAMALARI  KONSEYE DAMGA VURDU

Konseyde kıskanılma konusunu sık sık gündeme getiren Nagihan’a soran Acun Ilıcalı, beklediğinden uzun bir cevap aldı. Nagihan’ın “kıskanılmam çok normal” şeklindeki ara ara hatırlatması karşısında kendisini tutamayan Ilıcalı’nın gülmesi dikkatlerden kaçmadı.

NAGİHAN HERKESİ GÜLDÜRDÜ

Nagihan’ın ben de olsaydım Nagihan gibi bir yarışmacıyı kıskanırdım sözü başta Acun Ilıcalı olmak üzere konseyde bulunan herkes tarafından gülümsemeyle karşılandı.

Aslında konuşmak istemiyordum diyen Nagihan, Ilıcalı’ya şaka yollu sitem ederek “beni konuşturdunuz” dedi.

“KISKANMA KIZIM”

Acun Ilıcalı ise Nagihan’ın Tuğba Özay’la girdiği polemikte “kıskanma kızım” sözünün kafasında unutulmazlar arasında yer aldığını söyledi. Ilıcalı, o tartışma anını hiç unutmayacağını sözlerine ekledi.

YUNUS GÜNÇE’DEN SİTEM

Oldukça moralsiz görünen Yunus Günçe ise Survivor’da kalmak istediğini ve konseyden çıkmanın kendisini mutlu edeceğini açıkladı. Günçe, eğer adada kalmayı başaramazsa 2.5 yıldır annesinin evindeki sığındığı odaya döneceğini yine oradan yaşama tutunacağını söyledi.

Moral bozukluğunun sebebinin oyunlarda tercih edilmemesi olarak açıklayan Günçe, bu sonucun demokratik bir ortamda alındığı için takım arkadaşlarına bir lafının olmadığını ama tercihinin oyunlarda yer almak olduğunu ifade etti.

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Fiyatuygun.com TR