Televizyon

Nakavt sonrası Sami Levi’den ilk açıklama… Boxun Yıldızları’na devam edecek mi?

TV8’de yayınlanan Boxun Yıldızları adlı boks yarışmasında oyuncu Bülent Çetinaslan ile maça çıkan ve yüzüne aldığı darbe ile nakavt olan Sami Levi’den ilk açıklama geldi. Yüzüne aldığı sert bir yumruk darbesiyle bir anda ringde kendini yerde bulan şarkıcı Sami Levi, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla takipçilerinin yüreğine adeta su serpti. Sempatik şarkıcı, yarışmaya devam edip etmeyeceği konusunda ise sessiz kaldı.

SAMİ LEVİ: “HAMDOLSUN İYİYİM”

Instagram hesabından aile fotoğrafını paylaşan Sami fotoğrafı “Beni soran , merak eden tanıdık tanımadık kalbi güzel herkese çok teşekkür ederim hamdolsun iyiyim ailemle ve beni sevenlerle beraberim selamlar sevgiler ” mesajıyla paylaştı.

Sami, yarışmaya devem edip etmeyeceği konusunda bir açıklama yapmaması ise dikkatlerden kaçmadı.

 

BOXUN YILDIZLARI’NDA BAŞLIK TAKILSIN TALEBİ

TV8’de canlı olarak yayınlanan Boxun Yıldızları’nda sakatlık haberkeri gelmeye devam ediyor. Yarışmanın favori isimlerinden Doğuş’un antrenman sırasında elinden sakatlanarak yarışmaya veda etmesinin ardından Çılgın Sedat’ın yaşadığı talihsizlik sonucu sakatlandı. Elinde iki tane çatlak olan, başarılı yarışmacı elinin 20 gün alçıda kalacağını söyledi.

SERT GEÇEN MAÇLAR KAYGILANDIRIYOR

Canlı yayında Nakavt olarak sevenlerini ve izleyiciyi kaygılandıran Sami’den sonra sosyal medyada çoğu kullanıcı yarışmadaki isimlerin başlık takmaları gerektiğini dile getirdiler. Hayli sert geçen bazı maçlar ünlülerin yaralanmasına ve de maç yapamamalarına neden oldu.

Yarışmanın yeni bölümünde yarışmacıların başlık takıp takmayacakları konusu merak ediliyor.

 

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu