Müzik

NARKOTİK BASKININDA GÖZALTINA ALINAN ANKARALI NAMIK:”ÖZÜR DİLİYORUM”

Ankaralı Namık adıyla tanınan türkücü Namık Uğurlu, geçtiğimiz günlerde uyuşturucu ticareti yapmak iddiasıyla narkotik polisi tarafından gözaltına alınmıştı. Gözaltında ifadesi alınan Ankaralı Namık daha sonra Sincan Adliyesinde 3.Sulh Ceza Mahkemesinde hakim karşısına çıktı. Hakime satıcı değil içici olduğunu itiraf eden ünlü türkücü beraatini talep etti.Mahkeme, Namık Uğurlu’yu adli kontrol şartıyla serbest bıraktı. Olayla ilgili 6 kişi tutuklandı.

Ankaralı Namık konu ile ilgili bir basın açıklaması yaptı. Açıklama şöyle:

“Çok değerli basın mensuplarının dikkatine…

Geçtiğimiz gün başıma gelen talihsiz olaydan ötürü gerek yazılı gerek görsel basında çıkan   haberlerden son derece rahatsız ve üzgünüm …  Bu açıklamayı yapmamın sebebi sevenlerimi üzdüğüm için özür dilemek ve onları rahatlatmaktır..Çamur at izi kalsın düşüncesinde olan daha önce ekmek verdiğim insanların üzerime attığı suçlama gereği emniyette ifademe başvuruldu ifademi verip mahkemeye çıktıktan sonra çok şükür aklandım.. Allaha çok şükür sevenlerimin sayesinde eşim çocuklarımla birlikte maddi anlamda kimseye ihtiyacımız olmadan yaşıyoruz bahsi geçen uyuşturucu ticaretine ihtiyacımız yoktur.Alnıma çalınan bu karayı sevenlerimin desteği ile silip sevenlerimin huzurunda herzaman başarımla dimdik duracağıma bütün kalbimle inanıyor ve sevenlerime söz veriyorum…İnternette gördüğüm olumsuz yorumlara da güneş balçıkla suvanmaz diyerek cevap vermek isterim.Başarıma gölge düşürmek isteyenlerin yüce yaradan cezasını verecektir inşallah.

Sevgi ve saygılarımı sunuyor sevenlerimden tekrar tekrar özür diliyorum..”

Ankaralı NAMIK

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu