Müzik

Naşide Göktürk’ün yeni albümüne Niran Ünsal desteği

Hastalığı süresince müzik çalışmalarına devam eden Naşide Göktürk’ün Niran Ünsal’ın müzik şirketi NÜ Müzik’ten çıkartacağı “çocukluğumu uçuruyorum” albümünün tanıtımı yapıldı.

Naşide Göktürk’ün yeni çıkaracağı albümü Niran Ünsal’ın müzik şirketi NÜ Müzik’ten çıkacak. Niran Ünsal, Göktürk’ün yeni albümünü ilginç bir yolla tanıttı. Ünsal yeni albümü 12 dakikalık bir video ile tanıttı.

Tanıtım videosu Niran Ünsal’ın kaleme aldığı duygusal bir yazı ile yayınlandı.

İşte Niran Ünsal’ın o duygusal yazısı…

Kıymetlim sevgili Naşide Göktürk’ün “çocukluğumu uçuruyorum” albümü, zorlu müzikal yolculuğumda manevi desteğini hiç bir zaman esirgemeyen ablama gönül borcumdur.

Tamamen hisler ve izlerle adeta birlikte göğe yükseldiğimiz bu albümde, canım eşim ve iş ortağım İbrahim Gugu’da diğer kolumuza girmiştir tıpkı o müthiş hikayedeki üç kafadarlar gibi. Çocukluğumuzu uçururken, çocukluğumuzun mavisi de şimdi o yüksekliğin derinliğindedir..

Prodüktörlüğünü yaptığım bu albüm müziğin içinde bir masal, masalın içinde kalan şiirler, şiirlerin içinde bir gerçek ve gerçeğin içinde bir Naşide Göktürk’tür.

Müziğin mihenk taşlarına şükran ve minnetle… Sezen Aksu , Şehrazat , Gülten Kaya , Ara G. Dincjian , Metin Şentürk , Kadir Tapucu ve Oktay Ülkü Güner

Tüm diğer bizim çocuklara;

O günlerde yaşadığı sağlık sorunlarına rağmen stüdyoya tereddüt etmeden gelip, Albüm için,”Naşideyim ben” ve “Martılar Şaşırttı” şiirlerini seslendiren, enerjisi ile bize moral olan fedakar gökkuşağı tadındaki rengarenk çocuk, Mehmet Ali Erbil’e,

“Beni bırakma anne” ve “Ben demlerim çayı, şiirlerini seslendirirken yaşadığı ve bize yaşattığı duygu dolu anlar hafızalarımızda her zaman hatırlanacak güzel bir dost anısı olarak kalacaktır.
Bu meşakkatli gökyüzü yolculuğunda üzerimize varlığını yağmur gibi yağdıran, yağmur çocuk Serap Ezgü’ye

Şarkı aranjeleri ve düzenlemelerinde neredeyse yirmi dört saat çalışan bizim ışık işçileri sevgili güneş çocukları: Bülent Sert, , Suat Aydoğan , Bülent Altınbaş (Kirpi) ve Alpay Ünyaylar ‘a

Sadece albüm fotoğrafları ve kartonet çalışması için değil, tüm bu süreçte sabahlara kadar bizimle birlikte titizlik ve hassasiyetle çalışan, albümü sarıp sarmalayan bulut çocuklar Hülya Öksüz, Ebru Karaoğlan’a,

Zorlu gecelerimizde bize sağduyusu ile tüm konularda destek vererek, yön veren Ay Çocuk İbrahim Gugu’ya

Ve Naşide’mizin çocukluğunu uçurduğu bu albümde, ortak duygularda el ele vererek sonsuz heyecan ve umutla göğe bakan herkese..

Dua iyi niyet ve sevgimle…

Bu albüm tüm çocuklarıyla zamansız , sadece göğe bakmaktadır.

Niran Ünsal

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu