Yerli Dizi

Naz Elmas ekran sessizliğine hangi diziyle son vermeye hazırlanıyor?

Ünlü oyuncu Naz Elmas, uzun süren ekran sessizliğine son vermeye hazırlanıyor. Uzun süredir dizi projelerinde boy göstermeyen ünlü oyuncu Fox TV’nin sevilen dizisinde oynayacak.

Yönetmen koltuğunda Volkan Keskin’in oturduğu, senaryosunu Seda Çalışır Karaoğlu, Toprak Karaoğlu ve Halil Ersan’ın uyarladığı, MF Yapım imzalı FOX’un sevilen dizisi ‘Evlilik Hakkında Her Şey’in oyuncu kadrosuna sürpriz bir isim daha katılmaya hazırlanıyor.

Her salı izleyiciyle buluşan Evlilik Hakkında Her Şey dizisine güzel oyuncu Naz Elmas, ‘Hande’ karakteriyle dahil olacak.

Elmas; Efe’nin (Barış Kılıç) eski eşi olarak izleyici karşısına çıkacak, dizinin dengesini değiştirecek.

‘Evlilik Hakkında Her Şey’in kadrosunda; Gökçe Bahadır, Barış Kılıç, Gökçe Eyüboğlu, Serkan Altunorak, Tülin Ece, Bertan Asllani, Deniz Gündoğdu, Burcu Söyler, Ufuk Özdemir, Alara Turan, Esma Yılmaz, Rüzgar Doruk Özmil, Ela Naz Koçak ve Erdal Küçükkömürcü ve Sumru Yavrucuk gibi birbirinden başarılı isimler yer alıyor.

‘Evlilik Hakkında Her Şey’, her salı saat 20.00’de yeni bölümüyle FOX’ta.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu